У США злочинець викрав автомобіль для вчинення злочинів, кожну ніч повертаючи його назад

278

Кримінальний курйоз: злочинець кілька днів викрадав і повертав автомобіль

Курйозний випадок потрапив у місцеві новини телеканалу «ABC 13 Houston» в США. Незважаючи на явний кримінальний відтінок, що сталося з мешканкою Х’юстона Беверлі Хэвард можна назвати комічним збігом обставин.

Дивіться також: Кіт Чака Норріса їде на даху автомобіля: відео

Все почалося з того, що, коли жінка сідала в свій мікроавтобус, їй кожен раз здавалося, що її машиною ніби хтось користується: чи то водійське сидіння встановлено нестандартно, то дзеркала неправильно відрегульовані. Здавалося б, такі речі повинні насторожити не в плані безпеки або збереження автомобіля, а в плані душевного здоров’я самої власниці. Автомобіль, як раніше, стояв на своєму місці, слідів злому не спостерігалося, і все було на перший погляд добре.

Але, як виявилося, з фургоном дійсно було дещо не так. Ні, в ньому не завівся привид або домовий. Все набагато прозаїчніше. Минулого тижня влада заарештувала чоловіка, спійманого в її фургоні. Він заявив, що неодноразово брав цей фургон ночами, поки Хэвард і її чоловік спали. Тим не менш дуже дивний викрадач щоразу повертав викрадену машину назад у двір будинку господарів, таким чином, майже не викликаючи підозр. Ось що значить насправді «взяти покататися».

У США злочинець викрав автомобіль для вчинення злочинів, кожну ніч повертаючи його назад

Втім, як йдеться в сюжеті новин станції «ABC 13 Houston», у господині були підозри, що хтось користується її фургоном. По-перше, не так давно вона втратила запасний ключ від своєї машини, а по-друге, на одометрі почали з’являтися «зайві» милі, яких вона не проїжджала:

«Я подумала: «хтось їздить на моїй машині і повертає її. Я божевільна», – сказала Беверлі.

В цей час автовласники в районі почали повідомляти про серії крадіжок. Зазначається, що злочини тривали кілька днів, передає станція, а фургон не повернувся лише після останньої.

ABC 13 Houston:

«Влада заявили, що, коли вони спробували зупинити його, він почав швидко їхати від них і в результаті врізався в стовп.

Тепер Хэварды залишилися без автомобіля, який був спеціально перероблений для чоловіка-інваліда Беверлі, Ріка».

Ось така курйозна ситуація з сумним фіналом. Незважаючи на те що автомобіль так і не був проданий, він все ж на час пішов з сім’ї, яка потребувала в ньому.