2019 Суперкубок: краща автомобільна реклама

388

Підбірка найцікавіших рекламних роликів з 2019 Суперкубка з американського футболу

В цьому році заключне змагання за звання чемпіона Національної футбольної ліги з американського футболу пройде між командами Los Angeles Rams і New England Patriots, зібравши біля екранів мільйони глядачів з усіх куточків Сполучених Штатів Америки. І всі ми знаємо, що це означає – компанії вже тут як тут зі своєю рекламою і пропозицією різноманітних товарів. Реклами буде багато, і вона буде дуже якісною і цікавою. Чи жарт, адже ми говоримо про самому популярному телевізійному подію року в США.

2019 Суперкубок: краща автомобільна реклама

Тут буде багато, дуже багато різноманітної реклами, і, за тПорадицією, саме автомобільна її частина стане найбільш дорогою, затребуваною і буде показуватися під час антрактів між матчами найбільш часто.

2019 Суперкубок: краща автомобільна реклама

53-й за рахунком Супербоул обіцяє показати на всіх екранах країни серед іншого рекламу від Audi, Hyundai, Kia, Lexus, Mercedes-Benz і Toyota. Буде цікаво! Ну і за щорічною тПорадицією публікуємо перші ролики, підготовлені автовиробниками для Суперкубка.

Kia для народу

У рекламі Kia як таких автомобілів не присутній. Навпаки, південнокорейська компанія задається питанням, чи потрібно витрачати мільйони доларів на просування своєї продукції наймаючи знаменитостей або краще зосередитися на звичайних людях і на їх потреби?

2019 Lexus UX 200: Безпека перш за все

В антрактах людям на стадіоні і перед екранами телевізорів буде чим зайнятися, адже Lexus запускає довжелезний рекламний відеоролик, що розповідає нам про абсурдною технології захисту для футболістів, яку Lexus нібито розробляє на базі існуючих систем захисту та електронних помічників свого нового кросовера Lexus UX. Жарт звичайно, але під хот-доги nаthаn’s Famous і Coca-Cola котить.

2019 Toyota RAV4 Hybrid: великі очікування

У своєму хвилинному ролику Toyota порівнює свій новий кросовер 2019 RAV4 Hybrid з висхідною зіркою американського футболу – дівчиною-футболісткою Тоні Харіс. Їй говорили, що у неї нічого не вийде, що не потрібно і пробувати, що… ця історія з хепі-ендом. У цієї дівчини поки що все виходить.

Hyundai: Їдемо вгору?

Безумовно один з найкрутіших відеороликів, який буде показаний на Супербоул. Це треба бачити.

Dodge: Думаючи про Джорджії

У рекламі Dodge багато дріфту, диму з-під коліс і рімейк пісні Джеррі Ріда “The Devil Went Down to Georgia”. Фішка в тому, що забійний саунд виповнюється цілком класичним міні оркестром з ведучою скрипкою.

Jeep: прес і Гладіатор

Термінатора не вбити! Ой, щось не про те, Елвіс живий! Знову не те. Загалом, Джип повертає свого Гладіатора.

Ram 2500, 3500: сподіваюся це варто того

Два старих ковбоя вдаряються в спогади про колишню рекламу Super Bowl. Ну і куди ж ковбої без великого пікапа Ram?

M&Ms замкнулися в автомобілі (тізер)

Тизерное відео з участю кросовера, жінки і M&Ms”. Що відбувається не зовсім зрозуміло, але Жовтий з Червоним знову схоже пустують, закриті зсередини. Повну версію дізнаємося в початку лютого.