Нова skoda superb-перші подробиці

51

У мережі з’явився ранній дизайнерський скетч skoda superb наступної генерації. Судячи із зображення, флагманська модель чеської марки отримає фірмовий дизайн кузова, характерну решітку радіатора з вертикальними планками. Ще можна спостерігати оптику з діодними елементами і l-подібні ліхтарі.

Новий superb повинен додати в розмірах в порівнянні з минулим поколінням. Наприклад, актуальні fabia і octaviaувеличились в габаритах. Модель також знайде і повністю оригінальний інтер’єр.

Відомо, що skoda superb уніфікують з volkswagen passat наступного покоління. Це відноситься не тільки до технічної частини, але і до типів кузова. Superb побудують в кузовах ліфтбек і універсал.

Skoda superb наступного покоління побачить світ в 2023 році. Передбачається, що модель позбудеться механічної коробки передач і буде пропонуватися виключно з автоматичною коробкою. Привід як і раніше на вибір — передній або повний.

Сьогодні в росії ціни на skoda superb починаються з 2 265 000 рублів і закінчуються на позначці 3 708 000 рублів в максимальній комплектації. Автомобіль доступний з бензиновими моторами об’ємом 1.4 (150 к.с.) і 2.0 літра (190, 220 і 280 к. С.).