Депресія — пізнавальні поведінкові роботи терапії, коли препарати не роблять

252

Научно

При об’єднанні пізнавальної поведінкової терапії (КПТ) з антидепресантами, оскільки лікування для людей з депресією, в три рази більш ймовірно, змусить їх відчувати себе краще, коли одні тільки антидепресанти не будуть працювати. Ці новини, видані Онлайн Спочатку в Скальпелі, дуже перспективні для двох третин з тих з депресією, хто не бачив поліпшень від одного тільки антидепресивної використання.Депресивні пацієнти, які не відповідають на призначене лікування, схильні мати повторювані напади депресії.

Голландські вчені в попередньому дослідженні в 2008, знайшов, що CBT є дуже ефективним серед тих з рецидивною депресією.Нікола Уайлс, лідер дослідження з Брістольського університету, сказав:«досі було мало доказів, щоб допомогти клінічним лікарям вибрати кращий наступне лікування кроку для тих пацієнтів, симптоми яких не відповідають на стандартне медикаментозне лікування»

CBT є формою терапії, що намагається змінити структуру пацієнтів думок і поведінки, це слід за переконанням, яке шляхом виконання, таким чином, їх повне поліпшить настрій, полегшуючи багато симптоми депресії.Дослідження контролювало 469 дорослих від 73 загальних практик (у віці 18-75), хто пройшов 6 тижнів лікування на антидепрессанте, але не бачив поліпшення. Вони були розділені на дві різні групи, одна група з 235 пацієнтів продовжила чисте антидепресивну лікування лікування, в той час як інша група з 234 пацієнтів пройшла звичайне лікування турботи поряд з CBT. Проконтролювати період становив 12 місяців.

CBT, як знаходили, був кращою формою леченияОни знайшли, що 46% учасників, які отримали CBT, а також звичайну турботу, бачили покращення після 6 місяців порівняно з тільки 22% серед тих, хто використовував виключно антидепресанти.

Ті в групі CBT зазнали менше неспокою і, більш ймовірно, увійдуть в ремісію і випробували менше і більш помірні симптоми, ніж ті в іншій групі з скороченням депресивних симптомів принаймні 50%.Депресія є четвертою провідною інвалідністю в світі і один з найбільш поширених психічних розладів, це впливає на більш ніж 350 мільйонів людей у всьому світі, за даними Всесвітньої організації охорони здоров’я (WHO), і майже 7% дорослих у США розвивають його кожен рік. Умова передбачено до 2030, щоб бути головною причиною інвалідності у розвинених країнах.

Нікола Уайлс додав:«У чому доступ країн до CBT обмежений тими, хто може надати його. Навіть у Великобританії, де були істотні інвестиції в психологічні послуги, багато людей, що не відповіли на антидепресанти все ще, не отримують більш інтенсивні психологічні методи лікування, такі як CBT, що беруть 12 — 18 процедур.

У США лише приблизно чверть людей з депресією отримала будь-яку форму психологічної терапії за минулі 12 місяців».Британський уряд нещодавно витрачено? 500 мільйонів на схемі Improving Access To Psychological Therapies (IAPT), яка за словами Міхаеля Отто з Бостонського університету (США), і Стівена Виснивского з університету Піттсбурга, США, дуже перспективно:«(результати дослідження) додають до вже вражаючою ефективності для CBT, як оцінене для інших стадій лікування…

Якщо більш широке бачення IAPT зрозуміле, воно має потенціал, щоб служити моделлю для лікування депресії для інших країн».Пізнавальна поведінкова терапія (КПТ)?

CBT є лікуванням короткої тривалості в основному для певних розумових проблем, таких як напади тривоги, фобії, неспокій, розлад харчової поведінки і депресія.Психологи кажуть, що CBT є комбінацією когнітивної психотерапії і поведінкової терапії.Когнітивна психотерапія — зосереджується на наших думках, переконаннях і відносинах.Поведінкова терапія — зосереджується про те, як ми ведемо себе у відповідь на ті думки.

Деякі люди, можливо, отримали нездорові способи мислення і ведучий себе за багато років чи десятиліть. Лікар CBT, використовує ряд структурованих методів, має намір ідентифікувати погляди, викликають неприємні почуття і проблематичне поведінку.

Пацієнту (клієнт) тоді викладають, як змінити ці погляди, призводять до більш адекватним і позитивних реакцій.Наприклад:

Негативні думки зазвичай закінчують тим, що засмутили нас, приводячи до запалених почуттів, тоді впливає на нашому настрої і поведінці.Якщо на такі думки не відповідатимуть більш позитивним підходом, то негативна спіраль буде слідувати, який може спотворити сприйняття людиною речей.

CBT намагається змусити людину оскаржувати їх переконання про себе і до чого вони здатні, так, щоб їх подання речей або їх ситуація були більш реалістичними.Дослідження депресії і результати исследованияИсследование, виконане дослідниками з університету Джона Хопкінса, знайшло, що використання комп’ютерів пізно ввечері може бути причиною депресії через виділення до яскравого світла пізно ввечері, зростаючому рівні певного гормону стресу.

Магнітна стимуляція лобової частки мозку є ефективною при скороченні симптомів депресії без несприятливих побічних ефектів антидепресантів, мають на сні або активації.

депрессияповеденческиепознавательныйработатерапия

 • Травень 7, 2018
 • коментарів 7
 • admin
 • Науково

коментарів 7


 • Таначева Дар’я

  Ахахаха


  08.05.2018 в 01:02
  Увійдіть щоб відповісти


 • Панарін Владислав

  Люди побудували капіталізм за тими книжками, в яких капіталізм лаяли в срср. ? От і вийшло, що в росії (і в україні теж) дикий капіталізм, такий як був на заході 60-100 років тому


  08.05.2018 в 12:42
  Увійдіть щоб відповісти


 • Баландіна Діана

  Нехай приїжджають і зупинять лугандонов, фоточку зробити багато розуму і енергії не потрібно, нехай поговорять з ними по душах, вони їх выкрадут, будуть тримати в підвалі, колоти наркотою, періодично бити, вимагати здати масонське уряд і вимагати викуп у їх родичів. Пара десятка шизоїдних касапов в світі відзначилася.


  08.05.2018 у 17:29
  Увійдіть щоб відповісти


 • Владислав Крючков

  Дивно чому рашистов підривають і вбивають не на їх території? Щось тут не так.


  09.05.2018 у 04:15
  Увійдіть щоб відповісти


 • Dura

  Привіт Фіджі. У тебе ж в Луганську?


  09.05.2018 в 14:39
  Увійдіть щоб відповісти


 • Blacksinger

  Це тому що ти не встав скален:))


  10.05.2018 в 01:22
  Увійдіть щоб відповісти


 • Fogar

  Батраков Міша — вже те що ти вважаєш мення нацистом – ознака депильности:)


  10.05.2018 в 12:32
  Увійдіть щоб відповісти