Ось як відкрити автомобільну двері без ключа: 6 простих способів потрапити в замкнену машину

1833

Дізнавшись про ці способи розкрити автомобіль, ви скажете: «Чому я не знав про це раніше?».

Ви коли-небудь забували ключі від машини всередині? Здавалося б, нісенітниця. Але немає. За статистикою, з подібною проблемою часто стикається чимало автовласників. А уявіть, що ви забули ключі в автомобілі, а сигналізація автоматично встала на охорону, заблокувавши всі двері і багажник. В цей момент у багатьох починається паніка. Але не поспішайте викликати майстра, що спеціалізується на розкритті автомобілів, за чималі гроші. Спробуйте спочатку розкрити машину самостійно. Інколи для цього навіть не потрібен досвід. Спроба не катування.

На щастя, існує чимало способів відкрити замкнений автомобіль, в якому залишилися ключі. Наприклад, чи знаєте ви, що заблоковані двері автомобіля можна відкрити без ключа за допомогою довгого шнурка, довжиною дроту, автомобільної антени і навіть з допомогою щітки склоочисника?

Отже, уявімо, ви підійшли до машини, яка стоїть на охороні, з ключа, відкрили багажник, щоб покласти в нього щось (або взяти), і, поклавши ключ на час в багажник, забули про нього, зачинивши багажник. Все – картина маслом. Ключ залишився в багажнику, а ваш автомобіль стоїть на охороні. Відповідно, всі двері і багажник також заблоковані.

Деякі трюки, про які ми вам розповімо, можуть здатися неймовірним, але тим не менш вони безумовно працюють. Хоча, звичайно, все залежить від марки та моделі вашого автомобіля. Нові автомобілі розкривати набагато складніше, оскільки в них використовуються більш сучасні автоматичні центральні замки і передові системи безпеки. Але тим не менш можна розкрити і багато сучасні авто.

Ви ж, принаймні, повинні спробувати відкрити автомобіль самостійно, скориставшись нашими порадами, перш ніж дзвонити професіоналам, які легко і швидко зроблять це за вас. Правда, за це ви віддасте в середньому 2500-4000 рублів.

Метод № 1: використовуйте шнурок

Ось як відкрити автомобільну двері без ключа: 6 простих способів потрапити в замкнену машину

Для початку зробіть петлю на мотузці, яка повинна затягуватися, якщо ви тягнете в різні боки кінці мотузки. Візьміть кінці мотузки в кожну руку і протягніть шнурок через кут дверцята зверху, використовуючи рух вперед-назад, щоб просунути мотузку до внутрішньої кнопки блокування дверного замка.

Ось як відкрити автомобільну двері без ключа: 6 простих способів потрапити в замкнену машину Ось як відкрити автомобільну двері без ключа: 6 простих способів потрапити в замкнену машину

Далі накиньте петлю на кнопку і, затягнувши її, потягніть мотузку вгору, щоб розблокувати двері машини.

Правда, звертаємо увагу, що подібний лайфхак не допоможе, якщо у вашій машині кнопка блокування двері втоплена в дверну обшивку, оскільки ви не зможете накинути петлю на кнопку. Також цей спосіб не стане в нагоді, якщо кнопка блокування дверей знаходиться з внутрішньої бічної частини дверей (наприклад, поряд з дверною ручкою).

Метод № 2: використовуйте клин і довгу дріт

Ось як відкрити автомобільну двері без ключа: 6 простих способів потрапити в замкнену машину

Для того щоб отримати частковий доступ в салон замкненого автомобіля, можна спробувати підняти верхню частину дверей. Для цього ви можете використовувати дерев’яний/пластиковий клин або скористатися повітряним клином (пневмоклин) і довгим дротом, якій, коли отодвинете двері, потрібно дістати до кнопки блокування дверей. Якщо використовуєте дерев’яний клин, то, щоб не пошкодити двері, надягніть на нього гумову рукавичку для прибирання.

Але зручніше це робити з допомогою пневмоклина, який схожий на манжету від апарату для вимірювання артеріального тиску. Пневмоклин являє собою подушку з грушею, з допомогою якої подушка розширюється під тиском. Цей повітряний клин відноситься до професійного слюсарній автоинструменту. У Росії, на жаль, його вартість немаленька. Але, наприклад, на AliExpress такий пневмоклин можна купити за 300 рублів. Порадимо придбати подібну річ і зберігати її вдома. Повірте, цей клин реально дасть вам доступ в салон.

Що стосується дроту, якій ви зможете підчепити кнопку блокування дверей, то бажано обернути її ізолентою, щоб не пошкодити двері і внутрішні панелі. Але в ідеалі краще використовувати пластиковий стрижень або пластину.

Перевага цього способу перед шнурком в тому, що цей спосіб реально може допомогти розблокувати замкнені двері навіть в тих машинах, де кнопка блокування дверей знаходиться поруч з внутрішньої дверною ручкою.

Метод № 3: використовуйте смужку з пластику

Якщо у вашій заблокованій машині кнопка блокування не збоку двері, ви можете замість мотузки використовувати пластикову смужку, яку відкрити двері набагато простіше, ніж шнурком від взуття. Для цього візьміть шматок м’якого пластика і, відсунувши верхню частину дверей (з допомогою клина або пневмоклина) машини, просуньте пластикову стрічку в машину. Далі спробуйте зачепити кнопку блокування дверей і потягнути її вгору.

Метод № 4: використовуйте вішалку

Одним з найбільш поширених способів розкриття без ключа заблокованою двері в машині є використання дроту, з якої зроблені вішалки, які нам видають, коли ми забираємо одяг з хімчистки. Правда, зверніть увагу, що цей спосіб працює тільки на тих автомобілях, де немає центрального замку, –переважно на старих машинах. Принцип розкриття машини з допомогою вішалки такий:

Візьміть вішалку і з допомогою плоскогубців розпряміть її, зробивши довгу дріт, на одній стороні якої повинен бути гачок, який ви повинні протягнути між склом і гумовим ущільнювачем.

Ваше завдання – опустити дріт до запірного механізму двері. Тут, правда, потрібно вгадати місце, де цей механізм проходить усередині дверей. Зазвичай це приблизно на 5 см нижче від нижньої межі двері і поруч з внутрішньої дверною ручкою. Щоб точно знати, де знаходиться механізм, знайдіть в Інтернеті схему дверного замка і системи блокування. Майте на увазі, що розташування цього механізму відрізняється в залежності від марки і моделі автомобіля.

Повертайте назад до тих пір, поки гачок не буде звернений усередину, і ловіть важелі запірного механізму, який не завжди легко знайти. Як тільки ви відчули, що знайшли механізм, потягніть вгору, і двері машини відкриється.

Знову ж таки, цей трюк з вішалкою працює тільки на певних механізми блокування, як правило, на старих автомобілях, так що це, швидше за все, не буде працювати на автомобілях більш нових моделей. Для нових автомобілів ви все ще можете використовувати вішалку, але вам потрібно буде вставити її між дверима і іншою частиною машини (як у методі № 2), щоб відкрити двері зсередини.

Метод № 5: використовувати антену

Ось як відкрити автомобільну двері без ключа: 6 простих способів потрапити в замкнену машину

На автомобілях більш старих моделей з зовнішньою ручкою певного стилю, як на скріншоті вище, ви можете відкрити двері зовні, використовуючи тільки антену вашого автомобіля.

Просто відкрутіть антену, обережно проведіть її через внутрішню частину дверної ручки і переміщайте до тих пір, поки замок не почне хитатися. Як тільки ви побачите, що кнопка блокування двері почне хитатися від ваших рухів антеною, висуньте вперед, і двері відкриються.

Метод № 6: використовуйте склоочисник

Ось як відкрити автомобільну двері без ключа: 6 простих способів потрапити в замкнену машину

А чи можна відкрити заблоковані двері машини без чаклунства над механізмами блокування двері, якщо, наприклад, скло у двері трохи прочинене? Виявляється, можна. Але як? Все просто. Якщо ваша машина оснащена блоком керування склопідйомниками, які розташовані, як у відео, ви можете дістати до кнопки склопідіймача двері водія з допомогою щітки склоочисника. Ось як це зробити:

В принципі, ви можете використовувати практично все, що може дотягнутися до блоку управління склопідйомниками автомобіля. Але якщо ви поспішаєте і у вас нічим дотягнутися до кнопки склопідіймача, то краще всього використовувати склоочисник.

Що робити, якщо ви не змогли відкрити замкнені двері машини?

Ось як відкрити автомобільну двері без ключа: 6 простих способів потрапити в замкнену машину

Ви випробували всі методи з вищевказаних? Чи ви пробували інші лайфхаки, щоб відкрити двері машини? Поділіться з нами в коментарях нижче.

Якщо жоден з цих способів не допоміг вам, ви завжди можете скористатися послугами майстрів, які займаються розкриттям автомобілів. Правда, майте на увазі, що їх послуги коштують дорого. Також врахуйте, що ви повинні мати на руках документи, які підтверджують, що вскрываемый автомобіль належить вам на законних підставах. В іншому випадку майстер не буде розкривати автомобіль. Але за виклик ви все одно будете зобов’язані заплатити.

Якщо ви не хочете в наступний раз залишитися без ключів з закритою машиною, завжди тримайте другий комплект ключів будинку.