Заняття аеробікою кращий спосіб спалити жир, не ваги

243

Научно

Заняттям аеробікою керувала кращий тип здійснення для усунення жиру, згідно з дослідженням групи експертів з Університету Дюка, досліджували порівняння між стійкістю навчальний і аеробне навчання.Це дослідження, видане в Журналі Прикладної Фізіології, є найбільшим рандомизированным дослідженням, щоб виміряти зміни в складі тіла від трьох різних типів вправи у огрядних дорослих, у яких немає діабету.Заняття аеробікою, зазвичай знайте як «cardio», включаючи управління, ходьба і плавання, були історично встановлені як хороший спосіб схуднути. Нещодавно, однак, рекомендації вказали, що навчання стійкості, таке як вага, що піднімається, щоб побудувати і увічнити масу м’язи, могло також внести втрату ваги через ревакцинацію відпочинку людини метаболічний рівень.

Більш раннє дослідження, проведене дослідниками в Міннесотського університету, запропонував, щоб вижили після раку молочної залози отримали більше переваг від навчання ваги, ніж від аеробного навчання. Дослідники бачили, що силова підготовка надала цим учасникам більше допомоги для їх фізичного і емоційного стану, ніж аеробне навчання.

Попередні дослідження показали медичні переваги для навчання стійкості, такі як покращення контроль глюкози. Однак дослідження в області ефектів навчання стійкості на товстій масі не мало значних висновків.

Леслі Х. Вілліс, Міссісіпі, фізіолог здійснення в Дюці Медикайне і ведучого автора дослідження пояснив, «, Враховуючи, що приблизно дві третини дорослих у США важать більше норми з-за надмірної жирової прошарку, ми хочемо запропонувати ясні, рекомендації здійснення на основі фактичних даних, які дійсно допоможуть людям схуднути і жировий прошарок».Поточне дослідження включало 234 страждають ожирінням або огрядних дорослих. Предметів рандомизированно дали одну з трьох груп здійснення: аеробне навчання (майже 12 миль на тиждень), навчання стійкості (три дні на тиждень навчання ваги, трьох наборів в день, 8-12 повторень за набір), або аеробний і навчання разом стійкості (три дні в тиждень, три набори в день, 8-12 повторень за набір для навчання стійкості, і приблизно 12 миль на тиждень cardio).

Навчання здійсненню спостерігалося, щоб точно обчислити, як добре програми супроводжувалися учасниками. Від дослідження 119 волонтерів, які закінчили їх програми і мали повні дані про склад тіла, були досліджені, щоб виміряти ефективність кожної програми навчання.Аеробне навчання і аеробне плюс групи навчання стійкості колективно втратили більше ваги, ніж ті, хто закінчив тільки навчання стійкості. Група, що робить лише навчання стійкості, додала у вазі через підвищення в масі худого тіла.

Здійснення Cardio, виявилося, було більш ефективним типом здійснення для втрати жирового прошарку. cardio група перенесла середнє число 133 хвилин за тижневе навчання і закінчила тим, що худла. Група навчання стійкості, з іншого боку, провела приблизно 180 хвилин на тиждень, тренуючись, не втрачаючи фунт.Група, що бере участь і в стійкості і в аеробному навчанні, витрачений двічі навчання часу і закінчений змішаним результатом. Програма допомогла у втраті ваги і великої масової втрати, однак, це не зменшило масу тіла або товсту масу тільки з cardio одне тільки здійснення.

Група комбінації показала найбільше скорочення окружності талії, яка може бути пояснена кількістю часу здійснені предмети.Основний обсяг, вирішальний суму калорій, спалених під час відпочинку, не був безпосередньо обчислений під час цього дослідження.

Попередні гіпотези припускають, що навчання ваги може покращити рівні метаболізму, що призводять до втрати ваги. У цьому визначеному дослідженні навчання стійкості не зменшувало товсту масу або вага тіла значно, незалежно ні від яких відмінностей в основному обсязі.Вілліс додав:«Ніякий тип здійснення не буде кращим для кожного допомоги по хвороби.

Однак могло б бути пора переглянути поширена думка, що одне лише навчання стійкості може викликати зміни в масі тіла або товстої масі через збільшення метаболізму, оскільки наше дослідження не знайшло зміни».Слідчі сказали, що пропозиції є здійснення віковими. Наприклад, літні люди з атрофією м’язи, як зауважувалося, покращилися з навчанням стійкості. Молодші, здорові дорослі, бажають схуднути, отримають вигоду більше з аеробного навчання.

Кріс А. Сленц, доктор філософії, фізіолог здійснення Герцога і співавтор дослідження завершив:«Врівноважуючи зобов’язання щодо часу користі для здоров’я, наше дослідження припускає, що заняття аеробікою є найкращим варіантом для скорочення товстої маси і маси тіла. Іт, що навчання стійкості не добре для Вас; це просто не дуже добре в гарячому жирі».

аэробикойзанятиелучшийспособ

 • Липень 17, 2018
 • коментарів 8
 • admin
 • Науково

коментарів 8


 • Doommaster

  кутак баш — за такою логікою і тираннозавр у києві був. Ти чув про конкретні випадки подібні?


  17.07.2018 у 16:05
  Увійдіть щоб відповісти


 • Dorilak

  На Рахе розбився легкий вертоліт, загинули чотири людини. Але то все фігня! Головне міськрада в Кривому Розі!!!


  18.07.2018 у 01:47
  Увійдіть щоб відповісти


 • Centrilis

  Такого тупого як ти все одно не зрозуміти, а кому треба той зрозуміє ?


  18.07.2018 в 12:06
  Увійдіть щоб відповісти


 • Сомкина Олександра

  Ахаха комітет руської пропаганди, засудив дії, не смішіть мої тапочки ))


  19.07.2018 у 03:13
  Увійдіть щоб відповісти


 • Tagor

  а в рашке як могло так статися що рубль впав? як же стабільність при пукине?


  19.07.2018 в 09:33
  Увійдіть щоб відповісти


 • Коваленко Сергій

  Мені то нафіга в Крим їхати? Я ж не російський патріот :))


  19.07.2018 у 20:43
  Увійдіть щоб відповісти


 • Nuasida

  Какцапский ноутбук військовий працює годину )))) так, так, Так угрофины, українського немає, але навіщо винаходити колесо заново?


  20.07.2018 у 02:36
  Увійдіть щоб відповісти


 • Vozuru

  що б у тебе пукан рвало ))))


  20.07.2018 в 15:10
  Увійдіть щоб відповісти