Інтернет магазин автозапчастин в україні-xto

38

При наявності vin-коду (vehicle identification number) є можливість отримати всю необхідну інформацію про транспортний засіб і замовити оригінальні автозапчастини від перевіреного виробника. Також по даному vin-коду проводять підбір запчастин станції техобслуговування. Нижче ми розглянемо, як швидко і ефективно замовити запасні частини за допомогою порталу зі зручним функціоналом.

Швидка схема пошуку запасних частин по vin-коду

Для того, щоб швидко знайти необхідні запчастини по вин коду потрібно в першу чергу розібратися, що ж означає vehicle identification number. Даний код-номер присвоює транспортному засобу його виробник, і він включає я в себе сімнадцять символів: набір цифр від нуля до дев’яти і набір латинських букв без o, i, q.

Перші три знаки вказують на виробника автомобіля-world manufacturers identification (wmi), далі йде world manufacturers identification, що складається з шести знаків і несе в собі необхідну інформацію про головні технічні характеристики, куди включені параметри мотора, основні модифікації і дані про комплектацію). Останнє вісім цифр vehicle indicator section є ідентифікацією для підбору необхідних деталей на основі не тільки серійного номера і коду заводу-виробника, але і серійного номера конкретного транспортного засобу.

Даний код знайти не складе особливих труднощів співробітникам автомобільних центрів або автолюбителям, вони знайдуть дану інформацію на сторінці технічного паспорта машини. Для того, щоб зробити підбір запасних частин максимально простим vin-код повторюється на основних незнімних частинах автомобіля: кришці моторного відсіку, обшивці біля переднього крісла, вікні переднього скла, на моторі, арочної зоні правого колеса і панелі приладів. Подібне дублювання це ще й відмінний захист від підробки. Кожен виробник має в своєму розпорядженні власні бази даних, де є вся актуальна інформація про кожен конкретний екземпляр продукції. Дані бази надають інформацію про те, якими деталями комплектується машина. Виходячи з вище сказаного, навіть абсолютному новачкові стає зрозуміло, що пошук запчастин по vin-коду – це не тільки досить швидкий метод, але і гарантія того, що деталь буде оригінальна.

Як швидко придбати запасні частини в каталозі порталу хто

Для того щоб швидко придбати необхідну запчастину необхідно заповнити форму-заявку на порталі компанії, що займе буквально пару хвилин. Крім коду, необхідно вказати своє ім’я, контактні дані та повну назву необхідної деталі від конкретного транспортного засобу. Вся ця процедура займає не більше двох-трьох хвилин.

Після чого максимально оперативно з потенційним покупцем зв’яжеться менеджер компанії і уточнить всі деталі, що необхідні для оперативного оформлення замовлення. Є ще більш зручний і швидкий спосіб крім телефонного режиму, користувач, що заведе на порталі компанії свій особистий кабінет, буде отримувати повідомлення про наявність запчастин по vin-коду. Але, в будь-якому випадку відправка замовлення проводитися в день звернення, клієнту довго чекати не доведеться.