Моторне масло: як відрізнити справжній продукт від контрафакту?

58

Автомобільне масло — найважливіший компонент, якому варто приділити особливу увагу будь-якому водієві. Неякісне масло викликає підвищений знос деталей двигуна, що в кінцевому рахунку призводить до дорогого ремонту. Тому масло, незалежно від його типу, має бути якісним.

які небезпеки несе контрафакт?

Масло не тільки служить для змащення рухомих деталей двигуна, але і покриває їх захисною плівкою, знижуючи знос і тертя, захищає мотор від бруду і шкідливих відкладень, а також охолоджує двигун, відводячи зайве тепло від камери згоряння. А ось покупка підробленої продукції загрожує наступними наслідками:

• через неякісні присадок масло буде ставати рідким при високих температурах і сильно густіти на морозі;• виростуть корозія і забруднення внутрішніх деталей двигуна;• збільшиться тертя між деталями мотора;• зросте рівень відкладень в двигуні;• виросте витрата палива.

Це спричинить багаторазове збільшення зносу двигуна і обернеться дорогим ремонтом. Тому масло має бути якісним і оригінальним.

чи багато контрафактного масла в росії?

За даними міжнародної асоціації “антиконтрафакт”, частка підробок на ринку моторних масел в росії може досягати 20 %. При цьому відрізнити оригінал від підробки тільки за зовнішнім виглядом упаковки стає з кожним роком все складніше. Для боротьби з незаконним відтворенням mobil впроваджує новітні методи і технології захисту своїх високоякісних продуктів.

Купуйте масло тільки в надійних місцях і не забувайте перевіряти його якість c допомогою qr-коду. Спеціально для зручності автомобілістів на сайті mobil.ru доступний список офіційних дистриб’юторів, а також список рекомендованих місць продажу і заміни моторного масла mobil (список не є вичерпним, регулярно оновлюється і відображає роздрібні точки продажів, оригінальність продукції mobil ™ в яких перевіряється).

як перевірити справжність купленого масла?

З 2018 року у масел mobil діє унікальна система перевірки автентичності. Мова про особливу технологію захисту із застосуванням qr-коду на упаковці масла. Її впровадження проходило поетапно. Спочатку вона з’явилася на етикетках каністр об’ємом 1 і 4 літри ряду продуктів, а потім — на упаковках об’ємом 20, 60 і 208 літрів. В даний час технологія захисту впроваджена на всій продукції під брендом mobil. У 2021 році ми впровадили ще один крок в алгоритм перевірки — інформацію про місце продажу продукції. Зазначивши, де саме ви сканували продукт, ви допомагаєте визначити ті магазини або сто, які продають сумнівну продукцію. Даний крок дозволить підвищити нашу ефективність – ми будемо бачити інформацію про місця продажу в режимі онлайн і, відповідно, оперативно боротися з реалізацією неоригінальної продукції, а ви отримуєте перевірений список рекомендованих точок продажу продукції під брендом mobil.

Якщо ви знаходитесь в магазині або на сто і хочете оперативно перевірити продукт на справжність, це можна зробити за допомогою простих дій:

• відскануйте qr-код на каністрі масла і дотримуйтесь простої інструкції, яку запропонує система;• пройдіть двоступеневу перевірку продукту;• відзначте точку продажу, де був відсканований продукт; * переконайтеся в автентичності продукції mobil• * система перевірки без qr-коду також доступна на сайті mobil.ru/original

Вибираючи продукцію бренду mobil, ви завжди зможете переконатися в її справжності і захистити двигун свого автомобіля.

( 1 оцінок, середнє: 5,00 з 5)