Цікавий спосіб очищення автомобіля за допомогою повітродувки

235

Як швидко очистити автомобіль від снігу за допомогою повітродувки: видеолайфхак

На більшій частині Росії зима вступила у свої права, а це значить, що всі автомобілісти, чиї автівки ночують не під дахом, зіткнуться з однією прикрою проблемою – після рясного снігопаду авто перетворяться в сніговий замет. Невелика біда! Досить озброїтися щіткою для чистиків і почати ранкову фізкультуру, танці навколо запорошеного сніговою ковдрою залізного коня.

Дивіться також: Ось чому вкрай важливо повністю очищати сніг з автомобіля

Але для тих, кому лінь вправлятися, є особливий лайфхак під назвою «Ледача очищення». Для нього буде потрібно всього один додатковий інструмент – повітродувка. Ось як це працює:

Все геніальне просто, чи не правда? Схоже, ми тільки що побачили самий ледачий, але при цьому один з найбільш ефективних способів збити сніжок з кузова автомобіля. Через хвилину на авто не станеться і сніжинки!

Творець цього «хака» з міста Кінгстон, штат Іллінойс, поділився своєю історією:

«Я прокинувся вранці, щоб поїхати в магазин, і побачив купу снігу на моїй машині. Потім я побачив свою повітродувку і вирішив запустити її і використовувати для очищення снігу. Зрештою вийшло краще, ніж зчищати все щіткою».

Є у хака пара мінусів:

1. Могутня повітродувка варто нормальних грошей: 8, 10, 15 і навіть 60 тис. рублів market.yandex.ru

2. Навіть потужний апарат навряд чи впорається з свалявшимся, замерзлим шарами сніговим настом. Сніг повинен бути свіжий, пухкий.

Але в цілому порада хороша. Хто б міг подумати!