Вживання в їжу цілих яєць може поліпшити ліпіди крові

391

Научно

Вживання в їжу цілих яєць може поліпшити липопротеиновые профілі для пацієнтів з метаболічним синдромом і допомогти їм з оптимізацією ваги.Виявлення прибуло з нового дослідження, проведеного командою на чолі з доктором Марією Лус Фернандес, професором в Університеті Коннектикуту, і виданого в журналі Metabolism.Приблизно 34% людей у США є метаболічний синдром, умова, що було поширене все більше і більше. Згідно з попереднім дослідженням, жінки мають більш високу можливість розвитку метаболічного синдрому, ніж чоловіки, тому що вони, менш ймовірно, будуть вдаватися протягом принаймні половини години кожен день.

Людина розвиває метаболічний синдром, коли у нього або її є 3 або більше з наступних факторів ризику:високі триглицеридынизкий холестерин ЛПВПбольшая талияувеличенный цукор в кровивысокое кров’яний давлениеУ пацієнтів з цією умовою є збільшена ймовірність захворювання серцево-судинним захворюванням і діабет, із-за різноманітності факторів ризику.З тих пір була різна інформація про дієтичному холестерин, багато людей намагаються уникнути певних продуктів, включаючи яйця, особливо ті, хто бореться з проблемами зі здоров’ям.

Метою дослідження чоловіки середніх років і жінки з метаболічним синдромом були розподілені на 2 групи: одна група їла 3 цілих яйця кожен день, і інший їв ту ж суму заміни яйця кожен день як частина обмеженою вуглеводом дієти, щоб схуднути.Після того, як предмети в цілій групі яєць провели 3 місяці на дієту, дослідники знайшли, що це не вплинуло на їх холестерин ЛПНЩ або загальний холестерин в крові, навіть при тому, що вони їли двічі суму холестерину, ніж вони були, перш ніж експеримент почався.І ціла група яєць і група заміни яйця мали збільшення холестерину ЛПВЩ, зменшення плазмових триглицеридах, і поліпшили ліпідні профілі.

Доктор Лус Фернандес пояснила:«Їжа яєчних жовтків була фактично пов’язана з розширеною користю для здоров’я в цих ризикованих людей. Предмети, які споживають цілі яйця, мали великі збільшення холестерину ЛПВЩ і більш значні скорочення відносини холестерину ЛПНЩ/ЛПВЩ, ніж ті, хто з’їв заміну яйця без холестерину».Одне велике яйце забезпечує 13 критичних поживних речовин

Яйця фактично мають на 64% більше вітаміну D, ніж вчені вірили в минуле, і в даний час майте на 14% менше холестерину (зменшений від 215 мг до 185 мг), за даними Служби сільськогосподарських досліджень американського Міністерства сільського господарства.Тринадцять критичних вітамінів і мінералів, таких як вітамін D і холін, можуть бути знайдені в одному великому яйці.

Це важливо, тому що вітамін D і холін не знайдені в достатку в інших продуктах.Жовток забезпечує більшість цих поживних речовин, включаючи лютеїн і зеаксантин, яку допомогу захищають від макулярної дегенерації та її закінчується вікової сліпоти.

Дослідження продемонстрували, що незважаючи на те, що яйця забезпечують просто, невеликі кількості цих поживних речовин, отримуючи їх від яєць можуть бути більш корисними, або біологічно доступними, ніж отримання їх від добавок.Різний звіт, опублікований в Їжі і Функції, виявив, що їжа яєчних жовтків кожен день пов’язувалася з збільшеннями плазмового лютеїну? — каротин і зеаксантин у хворих з метаболічним синдромом, умова, зазвичай зв’язується зі зниженими рівнями тих же поживних речовин.Високоякісний білок яйця допомагає лікувати вага

Критичний спосіб зупинити розвиток хронічної хвороби, такий як метаболічний синдром, полягає в тому, щоб керувати вагою.Люди можуть керувати своєю вагою шляхом відстеження те, що вони їдять.

Наприклад, споживання повністю натурального, високоякісного білка може допомогти людям відчувати себе задоволеними протягом більш довгого періоду, дати їм енергію, і допомагає створити м’яз.Дослідження показало, що споживання яєць на сніданок, в протилежність їжі рогалика порівнянних калорій, береже людей, що почувають себе більш повним довше, і зменшує суму їжі, споживаної протягом дня, тому, викликаючи відоме скорочення об’єму талії і BMI.Ефективний спосіб запобігти хронічну хворобу і лікувати вагу, за словами доктора Діксі Хармс, професійної медсестри, що спеціалізується на лікуванні діабету, полягає в тому, щоб починатися щоранку з багатого білком сніданку.Фактично, попереднє дослідження вказало, що страждають ожирінням і важкі пацієнти з метаболічним синдромом та діабетом 2 типу зазнали істотні поліпшення в своє здоров’я після всього 3 тижні дієти і помірного здійснення.

Шкода сказав:«Лікування хронічної хвороби бере скоординоване зусилля з дієтою та способом життя. Врівноважений сніданок включаючи високоякісний білок плюс регулярна фізична активність може допомогти помістити людей на шлях до більш здорового способу життя».

На щастя, створення здорового сніданку досить просто. Включайте продукти, такі як фрукти, овочі, яйця, ціле зерно і знежирені молочні продукти.

пищаупотреблениецелоеяйцо

 • Вересень 26, 2018
 • коментарів 9
 • admin
 • Науково

коментарів 9


 • Злата Казимирівна

  Бомж порушив кримінальну справу проти Обами. Хавайтесь в льох касап.


  26.09.2018 в 23:26
  Увійдіть щоб відповісти


 • Starsinger

  Привіт ? Не в Стокгольмі. Кілометрів на тисячу північніше Києва мав на увазі


  27.09.2018 у 01:45
  Увійдіть щоб відповісти


 • Karn

  Тд, пгастите, який чоловік? :))


  27.09.2018 у 13:42
  Увійдіть щоб відповісти


 • Любова Анастасія

  «Київ визнається у геноциді поляків»


  27.09.2018 в 22:14
  Увійдіть щоб відповісти


 • Бурякова Ганна

  сам шукай пес


  28.09.2018 у 06:48
  Увійдіть щоб відповісти


 • Rainwood

  Голова що є, рот що б говорити, що вуха чути, ноги що б ходити.


  28.09.2018 у 16:05
  Увійдіть щоб відповісти


 • Sternsmith

  Ні, там немає пляцків! :))


  28.09.2018 у 17:44
  Увійдіть щоб відповісти


 • Роман Климентович

  Не вірю я в кліматичне зброю ща, ось в глобальні зміни клімату вірю, хоча і думаю що роль людини в цьому перебільшують ?


  29.09.2018 у 05:26
  Увійдіть щоб відповісти


 • Granilmeena

  На Троєщину! ?


  29.09.2018 в 09:39
  Увійдіть щоб відповісти