Бездітність і передчасна звязок смерті

208

Научно

Люди, у яких ніколи не було дітей, більш імовірно, помруть передчасно і розвинуть розумові проблеми, ніж ті, у кого були діти, дослідники з Орхуського університету, Данія, повідомили в Журналі Епідеміології і Громадського здоров’я.Автори додали, що зв’язок між більш короткою тривалістю життя, психічним здоров’ям і бездітністю особливо примітна серед жінок.Переконання, що наявність дітей може скоротити наші життя, є міфом, дослідники пояснили, оскільки зміна, здається, має місце.Автори, після збирання і дослідження даних від великого дослідження бездітних пар, ті, яких лікують від безпліддя, різну населення реєструється на народженнях і смертельних випадках, процедури ЕКО, госпіталізації, контакти психіатрична служби, статистика ринку праці і пари, які всиновили дітей, також знайшли, що бездітні пари, які всиновили дітей, були вдвічі менш вірогідні проблемами психічного здоров’я розвитку, у порівнянні з парами без не взяли дітей.

Вони проаналізували дані з 1994 до 2008. Під час цього періоду 21 276 пар без дітей зареєструвалися для лікування ЕКО, 15 210 дітей народилися, і 1 564 дитини були усиновлені в Данії.Незважаючи на те, що це не перше дослідження, яке знайде, що асоціація між бездітністю і більш високим рівнем смертності, попередні дослідження зазвичай пов’язували нездорові поведінки і погане розумове і фізичне здоров’я до більш короткої тривалості життя.

Жодне з досліджень не диференціювалося між людьми, які були свідомо бездітні і ті, хто хотів дітей, але не міг мати нікого, написали автори.Команда з Медичної школи Стенфордського університету повідомила в людському Відтворенні у вересні 2011, що у людини, у якого ніколи не було дітей, є більш високий ризик смерті від серцево-судинного захворювання, ніж чоловіки з дітьми. Вони підкреслили, що згідно з їхніми даними, не було можливо виразно пов’язати безпліддя з ризиком серцево-судинного захворювання.Окреме датське дослідження повідомило в липні 2012, що у жінок з проблемами фертильності, що залишилися бездітними, набагато більш імовірно, будуть психіатричні проблеми, ніж їх колеги, у яких був принаймні одна дитина.

Дев’яносто шість жінок і 200 чоловіків від зразка населення навчалися, помер, який вдався, щоб бути рівнем смертності 51 (жінка) та 117 (чоловік) в 100 000 років людини. 710 жінок і 553 чоловіки були діагностовані з проблемою психічного здоров’я, відповідної 385 (жінка) та 299 (чоловік) в 100 000 років.Дослідження показало що, знизивши дитини ризик передчасної смерті, і значно серед жінок.Автори також знайшли що:

Передчасний смертельний ризик від нещасних випадків, ракових утворень і хвороб органів кровообігу був у чотири рази більше серед бездітних жінок, ніж жінки, які народили принаймні одного ребенкаПреждевременный смертельний ризик від хвороб органів кровообігу, нещасних випадків раку серед бездітних жінок була вдвічі вищою порівняно з жінками, які ніколи не мали біологічних дітей, але усыновившими принаймні одну дитину

У чоловіків, у яких ніколи не було дітей, або біологічно або за допомогою прийняття, був двічі передчасний рівень смертності порівняно з тими, які або прийнятий або мав їх власних детейПроблемы психічного захворювання були вдвічі менше поширені серед пар, що прийняли, порівняно з ніколи не брали бездітними парамиЗдоровье матерів і довговічність під впливом бездітності та інші факторыВ 2006 слідчі з Центру Досліджень Населення, Школи Гігієни і Тропічної Медицини, Лондона, повідомили, що кілька чинників, пов’язаних з наявністю або не наявністю дітей, впливають на довічний ризик жінки проблем зі здоров’ям і ранньої смерті.

Наступні фактори можуть збільшити ризик ранньої смерті і/або більш поганого здоров’я пізніше в житті для жінок:Бути бездетнымНаличие п’яти або більше дітей

Наявність дитини, коли мати перебуває у своєму підлітковому возрастеСуществует проміжок менше ніж 18 місяців між народженням однієї дитини і наступним

бездетностьбыло детейкрайней мерепреждевременныйсвязьсмерть

 • Квітень 27, 2018
 • коментарів 11
 • admin
 • Науково

коментарів 11


 • Дементьєва Юлія

  Я ж час від часу копипащу ?


  28.04.2018 в 02:03
  Увійдіть щоб відповісти


 • Morabor

  Навіщо оскорблаешь неньку? Америка давно вже в Києві! І Фаоион з німецьким акцентом сказала нам, що ми на вістрі війни проти Росії.


  28.04.2018 в 09:50
  Увійдіть щоб відповісти


 • Sinpick

  Ще дві — і міг би зібрати собаку :))


  28.04.2018 в 14:16
  Увійдіть щоб відповісти


 • Analar

  Навіщо? Це якось заперечує те що я написав?


  29.04.2018 у 01:45
  Увійдіть щоб відповісти


 • Grath

  Ну ща то напевно не поїдеш? ? Я раніше в гори ходив туди майже кожен рік. А на пляжному відпочинку був послений раз там напевно теж в 2010-м. А може 2009-му, не пам’ятаю вже


  29.04.2018 в 12:15
  Увійдіть щоб відповісти


 • Akinozshura

  якщо про статтю Поліції РФ хочуть дозволити стріляти в жінок і в місцях скупчення людей, то там у мене єдиний комент — Кролик Шиншиллович — 02.07.2015, 15:05
  Відсвяткувати з шампанським, пляшки зберегти ?


  29.04.2018 у 20:20
  Увійдіть щоб відповісти


 • Жабкин Микола

  Обама, припини! :))


  30.04.2018 у 02:05
  Увійдіть щоб відповісти


 • Gajin

  Берлусконі, був жиж


  30.04.2018 у 17:13
  Увійдіть щоб відповісти


 • Максим Никитевич

  Ї


  30.04.2018 у 18:32
  Увійдіть щоб відповісти


 • Нежданов Валерій

  Я в житловому будинку створив Сракоросию! Я президент Сракоросии! Баба Нюра прем’єр-міністр! Дядько Гена міністр внутрішніх справ! Вставайте в наші ряди! Всі за Сракоросию!


  01.05.2018 у 02:57
  Увійдіть щоб відповісти


 • Daitaur

  Йожек, як те що я витрачу три дні на перегляд на якомусь сайті (і врожде у нас никкакой сайт не заборонений) — скасує те що гандон стріляв по мітингу, а ща спокійно знімається в російському филтьме???


  01.05.2018 в 12:36
  Увійдіть щоб відповісти