Це не вдавалося зробити нікому, крім команди Top Gear: підводний човен з Lotus Esprit

259

У 2012 році Top Gear зміг зробити єдину в світі підводний човен з Lotus в стилі Джеймса Бонда

Підводний човен «Lotus» Агента 007 з програми Top Gear, на якій Річард Хаммонд засвітився в одній із серій, була по всій видимості набагато краще, ніж у Роджера Мура, тому що вона принаймні (зразок) працювала.

Ще в 1977 році кінокомпанія Eon Productions, яка виступала продюсером серії «Бондіади», побудувала “Мокру Неллі” за 100.000 $. Це була стилізована підводний човен, зібрана на базі Lotus Esprit. Сьогодні кіношний реквізит стоїть в гаражі Ілона Маска. Автомобілів для зйомок використовували аж шість. Для створення картини задіяли два реальних автомобіля і шість муляжів, які дійсно занурювали у води поблизу Багамських островів. Всі вони були розроблені легендою кіно, німецьким дизайнером, які працювали на кіноіндустрію – Кеном Адамом.

Це не вдавалося зробити нікому, крім команди Top Gear: підводний човен з Lotus Esprit

Єдиний моторизований Lotus з флотилії, сяк-так ходив в підводному положенні під управлінням відставного «морського котика» ВМС США Дон Гріффіна, в той час як муляжі використовувалися для зйомки великих планів.

Цікаво і те, що Ілону Маску також не вдалося доопрацювати свій Esprit придбаний ним за 997.000 $ в реальне судно. Машина виявилася не тільки не герметичною, але навіть не могла занурюватися. Втім, у світі є ще один екіпаж взявся за справу і виграв головний приз – визнання фанатів, адже їх підводна машина в стилі Джеймса Бонда змогла поплисти. Неймовірне вдалося команді Top Gear в 2012 році.

Це не вдавалося зробити нікому, крім команди Top Gear: підводний човен з Lotus Esprit

Використовуючи переднемоторную модель Lotus Excel, замість класичного середньомоторного Esprit S1, виробники Top Gear створили підводний човен, яка була досить підготовленою для того, щоб витримати кілька хвилин підводної зйомки.

Вони замінили скла у вікнах авіаційним пластиком, повністю запечатали кузов декількома шарами скловолокна, наповнили шини бетоном для баласту і навіть вручили Хаммонду гідролокатор. Підводний човен Top Gear Lotus також мала повністю функціональні електричні двигуни і забираються підводні крила для управління. Давайте згадаємо як це було в неблизького вже 2012 року, коли дотепна трійка провідних і Стіг ще блищали на екранах по всьому світу.