Лікування раку Троянського коня знищує рак у мишей

197

Научно

Експериментальне лікування, що використовує лейкоцити як «троянські коні», щоб нести хто пухлина вірус, повністю скасоване поширення раку простатыпосле chemo або променева терапія у мишей. Дослідники сподіваються, що клінічні випробування в людських пацієнтів з раком простати можуть розпочатися на початку 2013 року.Клер Льюїс, викладач в Онкологічному відділенні в університеті Шеффілда і колег, пише про їх результати дослідження у недавній проблеми журналаИсследования раку.

Використовуючи иммуноциты, щоб нести віруси, щоб лікувати рак з’являється область. У червні 2012 дослідники повідомили про виявлення, як, коли вбиває рак вірус вводиться в крові, це чіпляє поїздку на клітинах крові і уклоняетсяприступ від імунної системи, дозволяючи йому досягти пухлин раку і почати руйнувати ракові клітини.Льюїс і її команда також досліджували цей підхід і виявили, що проблема полягає в тому, щоб заразитися досить вірусу глибоко в пухлину.Після хіміотерапії або променевої терапії, кровотечі імунної системи пухлина з лейкоцитами назвала «макрофаги», вытирающие зубний наліт, спричинена терапією.

Британські дослідники припустили, що терапія раку «троянського коня» повністю усунула поширення раку простати у мишей.Льюїс і колеги знайшли що, ввівши макрофаги, що несуть руйнування пухлини або «онколитический вірус» (OV) в кровотік в точний момент, коли этовыброс відбувається, вони «прибій хвиля» лейкоцитів, і наводните пухлина у великих кількостях.

«… ми показуємо, що призначення таких макрофагів OV-armed через 48 годин після хіміотерапії (доцетаксел) або опромінення пухлини скасував подальше лечениевозобновление росту первинних пухлин простати у мишей та їх розповсюдження до легким протягом максимум 27 або 40 днів відповідно», пишуть вони.Лікування також «значно збільшило тривалість життя онкологічних мишей у порівнянні з даними доцетаксел або одне тільки опромінення», додають вони.У заяві, опублікованому минулого тижня, каже Льюїс:«Наш «троянський кінь» може перетворити власні лейкоцити пацієнта в крихітні вбивають пухлина машини, які борються, щоб запобігти відновлення росту пухлини після концасһемо або радіо-лікування терапії.”«Це дуже уповноважує для пацієнтів, переносили раунди і раунди хіміотерапії або променевої терапії, тому що лікування означає, що це — ихсобственные лейкоцити, роблять роботу і підривають рак», пояснює вона.

Перший автор Мунитта Матана, від Відділення Шеффілда Інфекції і Імунітету, додає:«З початковою підтримкою Йоркширських досліджень раку (YCR) і недавно Раку простати Великобританія, наша нова терапія була розвинена, щоб лікувати рак простати;однак, це має потенціал, який буде використовуватися, щоб лікувати пацієнтів з будь-якою формою раку.”Кейт Холмс, Глава Дослідження Раку простати Великобританія описує дослідження як «захоплюючу розвиток» підході «троянського коня».«Це демонструє, що цей інноваційний метод поставки вбиває пухлина вірусу прямо до місця раку успішний при скороченні розвитку продвинутыхопухоли простати у мишей, які лікувалися з хіміотерапією та променевою терапією.”«Якщо це лікування продовжує бути успішним у випробуваннях на людях, вона могла б відзначити значний прогрес у виявленні кращого лікування для чоловіків, які мають рак простатыраспространение до крайності і забезпечення впливу традиційних методів лікування максимизируются», додає вона.

Між тим, через Атлантику в США, дослідники в клініці Майо виявили, що фермент під назвою PRSS3 або mesotrypsin, може допомогти вести агресивний рак простати. Онипредположите, що їх виявлення призведе не тільки до більш ефективного лікування прогресуючого раку простати, але і може також допомогти ідентифікувати тих високий ризик для агрессивногоформа.Рак простати є найбільш поширеним на рак у чоловіків у Великобританії, де ставки потроїлися за минулі 40 років.У 2009 приблизно 40 800 чоловіків у Великобританії були діагностовані з хворобою або приблизно 112 день.

Останні дані від Cancer Research U. K. пророкують ризик людини розвивається раку під час егоцелая життя підвищиться до кожного другого до 2027, в основному тому що більше людей живе довше.

коньлечениемышьтроянскогоуничтожать

 • Вересень 20, 2018
 • коментарів 10
 • admin
 • Науково

коментарів 10


 • Kajirisar

  козачка головного мозку


  20.09.2018 у 20:54
  Увійдіть щоб відповісти


 • Погодін Євген

  Це какцапы їх варили в котлах і робили каліками. І ви за це відповісте рано чи пізно.


  21.09.2018 у 08:14
  Увійдіть щоб відповісти


 • Kethis

  Долар не винен, але це жиж валюта ворога російського світу:))


  21.09.2018 в 11:01
  Увійдіть щоб відповісти


 • Sirazius

  Блін, ну що у вас каша в голові. Я ж написав, що я проти гей-парадів у нас в країні. Але якщо моральним виглядом перейматися, то імхо нарики а алкашня, яких всюди повно, і ніякі гей-паради їм не потрібні — набагато більш соціально небезпечні. І навіть припущу що зек-рецидивіст з набагато більшою ймовірністю шанувальник хведарыча, а не нинішньої влади, і швидше за все любить розповідати, як його дедываивали


  21.09.2018 в 22:40
  Увійдіть щоб відповісти


 • Лєсков Леонід Титович

  82 Регіон — там кагбэ і набережна і море видно


  22.09.2018 у 08:05
  Увійдіть щоб відповісти


 • Swordshaper

  ну добре, я тоді на мальдівах згоден влаштувати перевірку заполеннности пляжів :))


  22.09.2018 в 18:49
  Увійдіть щоб відповісти


 • Циганков Ярослав

  Теж в поліцейські хотів? :))


  23.09.2018 в 00:59
  Увійдіть щоб відповісти


 • Bulore

  Слава Хрущова! :))


  23.09.2018 в 12:30
  Увійдіть щоб відповісти


 • Brabar

  Все про Рахе думаю, гниди живуть збоку, сусіди і брати


  23.09.2018 у 20:49
  Увійдіть щоб відповісти


 • Dalalas

  Свобода албанською :))


  24.09.2018 у 06:35
  Увійдіть щоб відповісти