Два водії-дві версії. І відео від очевидця. Подивіться, хто винен у дтп з мазом і renault на брикеля?

28

Вчора ми розповідали про аварію маза і renault на вулиці брикеля, біля 28-ї школи, а сьогодні зустрілися з водієм вантажівки. Тепер він розповів свою позицію. Але це ще не все, минулої ночі очевидець надіслав до редакції автогродно відео аварії.

Коротко

Водій вантажівки рухався по вулиці брикеля з боку дубка і на перехресті з вулицею ліможа зіткнувся з renault safrane. Легковик у цей момент розвертався. Удар був ковзаючим, маз правими колесами опинився на тротуарі.

Позиція дівчини, водія renault

Дівчина розповідала, що вона розверталася на миготливий зелений і коли повернула в бік пішохідного переходу, для пішоходів включився зелений сигнал. Вона каже, що пригальмувала, щоб дати їм дорогу, але жінка, яка стояла праворуч на пішохідному переході, стала махати рукою – “проїжджайте”. У цей момент в правий бік її авто врізався маз.

позиція водія вантажівки

Вчора ввечері відгукнувся водій вантажівки. Хлопець запропонував зустрітися, щоб пояснити свою позицію.

– вранці 20 жовтня я їхав поїхав по своєму звичайному маршруту. Більше 40 км / год не їхав, тут і машин багато, і діти можуть в школу йти. В’їжджав на перехрестя на дозволяючий сигнал світлофора і бачив, що попереду на розворот повільно підкочується легковий автомобіль. Як і зазвичай, ти розраховуєш, що тебе будуть пропускати. І я спокійно їхав, а коли порівнявся зі світлофором, який стоїть по центру перехрестя і дивиться на вулицю ліможа, легковик прискорився. Я почав реагувати, але було вже пізно. Тому зробив все, щоб мінімізувати наслідки, змістився правіше, частково виїхав на тротуар.

– водій легковика говорила, що на тротуарі стояла жінка і махала “проїжджай”.

– жінка дійсно була, але нікому вона не махала. Для неї ж ще працював заборонний сигнал світлофора.

– зазначу, що якби легковик стояв і пропускала пішоходів, то удар припав би їй в бічні двері, а не ковзаючий в крило, як це сталося насправді, – уточнює водій маза.

Співрозмовник розповідає, що включив аварійку, підійшов до дівчини, поцікавився її самопочуттям, а потім надів рукавички і виставив знак аварійної зупинки.

– дівчина питала у мене, чому я не загальмував. Я пояснив, що було вже пізно. Потім був діалог про те, що вона хоче викликати даі і на цьому все, я перебував осторонь, ми не спілкувалися. Так, приїжджали представники моєї організації, але ніхто не говорив, що я винен.

– водій renault пояснювала, що у вантажівці нібито було недостатньо “повітря” в пневматичній гальмівній системі.

– ще дівчина говорила, що у неї стаж водіння з категорією “с” близько 10 років. Але тоді вона повинна знати, що вантажівка з малим тиском в гальмівній системі взагалі не поїде. Більш того, я зупинився швидко і без гальмівного сліду, що говорить про справну гальмівну систему і моєї невисокої швидкості.

Відео дтп

Очевидець, який відгукнувся на пошук, поділився відеозаписом. Зйомка велася здалеку, видимість обмежували краплі дощу і ми однозначно прояснити ситуацію не змогли. Тому просимо вас, наших читачів, долучитися до розбору:

(с) автогродно

// передрук матеріалу та його фрагментів з дозволу редакції