Підведені підсумки передостаннього етапу віртуальних гонок на lada

30

За словами антонова, це була одна з найскладніших гонок сезону. У кваліфікації він зміг показати лише другий результат, тому в бойовому заїзді відразу ж почав атакувати стартував з поул-позиції словака бенце банки. У повороті тамбурелло йому це вдалося і антонов зумів зберегти лідерство, стримуючи і самого банки, і приєднався до нього алессандро оттавіані.

Італійський гонщик не кращим чином провів кваліфікацію і стартував тільки п’ятим. Однак у першій половині гонки вийшов на третє місце, а після обов’язкових зупинок для зміни шин навіть випередив банки в боротьбі за друге місце. Підсумок-у антонова перше місце, у оттавіані друге, у банки — третє, причому словак відстав від лідера майже на три секунди.

Попереду фінальний, шостий етап чемпіонату, відбіркова частина якого стартує вже 1 листопада. Як і раніше, всі учасники виступатимуть на віртуальній копії автомобіля lada vesta sport tcr класу туринг. Заключна гонка сезону пройде 17 листопада на німецькій трасі хоккенхаймрінг, теж віртуальної.