Great wall показала автомобіль з дизайном в стилі 40-х років минулого століття і з трьома екранами в салоні

19

Новинка отримала назву fuguchaojia suv, де “fugu «перекладається як» ретро«, а» chaojia «означає»хіпстер”. Іншими словами, це автомобіль в стилі ретро, орієнтований на молоду просунуту аудиторію. Більш того, suv в назві натякає на те, що самі китайці відносять новинку до сегменту кросоверів. Технічні характеристики fuguchaojia не наводяться, однак, швидше за все, він оснащений гібридною силовою установкою однієї з серійних моделей wey, наприклад, на базі бензинової «турбочетверки» об’ємом 1,5 літра.

1 / 9

Фото: wey

У салоні під єдиною панеллю розміщені відразу три екрани: віртуальна панель приладів за кермом, центральний дисплей інформаційно-розважальної системи, на який, в тому числі, вводиться навігація, і ще один, призначений для пасажира переднього ряду.

За одними даними, серійного майбутнього у fuguchaojia немає, за іншими — концепт є передвісником лінійки ретрокарів, які надійдуть у продаж на китайському ринку 2022-2023 роках.

У росії ж чекають позашляховик wey tank 300, який навесні цього року б представлений на форумі в сочі. Цю модель називають “китайським відповіддю” ford bronco і jeep wrangler, так як вона витримана в стилі цих американських моделей.