МВС змінить регламент щодо допуску вантажівок з небезпечними вантажами

192

Міністерство внутрішніх справ розробило зміни до регламенту МВС по перевезенню небезпечних вантажів

На Федеральному порталі проектів нормативних правових актів для громадського обговорення Міністерство внутрішніх справ опублікувало проект наказу «Про затвердження Адміністративного регламенту Міністерства внутрішніх справ Російської Федерації з надання державної послуги з видачі (продовження строку дії) свідоцтва про допуск транспортних засобів до перевезення небезпечних вантажів».

Згідно з текстом наказу, МВС РФ замінить діючий Адміністративний регламент з надання даної адміністративної послуги, затверджений наказом МВС Росії від 29 листопада 2017 р. № 900, на варіант, що враховує ряд законодавчих актів.

Дивіться також: З січня 2018 року почне діяти новий регламент МВС по перевезенню небезпечних вантажів

Так, у текст Адміністративного регламенту включені положення, які передбачають можливість отримання заявниками державної послуги з екстериторіальною принципом, що скорочують термін надання адміністративної послуги, а також встановлюють строки та порядок виправлення описок та помилок, допущених при видачі свідоцтва про допуск.

Внесено зміни в зміст розділів та наведена нова редакція Правил подачі та розгляду скарг на порушення порядку надання державної послуги.

Уточнено вимоги до порядку подання заявниками документів в електронній формі, а також до порядку прийому документів та вчинення адміністративних процедур (дій) посадовими особами підрозділів Державтоінспекції.

МВС змінить регламент щодо допуску вантажівок з небезпечними вантажами

Таким чином, у регламенті доповнюються і конкретизуються:

Перелік необхідних для отримання адміністративної послуги документів;

Форми контролю за наданням державної послуги, порядок оскарження рішень і дій уповноважених посадових осіб, що надають державну послугу;

Послідовність і терміни виконання адміністративних процедур, вимоги до порядку їх виконання.

Також у новому Адміністративному регламенті прописано, що передбачають можливість підписання свідоцтва про допущення разом з керівниками підрозділів Державтоінспекції на регіональному та районному рівні іншими уповноваженими посадовими особами цих підрозділів, що в підсумку повинно заощадити час очікування для компаній-перевізників.

Крім того, проектом Адміністративного регламенту передбачена нова форма запиту на видачу свідоцтва про допуск.