Користь для здоровя шляхом обкладення податком нездорових продуктів

219

Научно

Істотна користь для здоров’я могла бути досягнута шляхом здійснення податків на солодкі напої та продукти високо в насичених жирів, а також субсидування фруктів і овочів.За словами дослідників, продукти, які повинні обкладатися податком, є тими, які створюють серйозну загрозу для здоров’я широкій публіці.

Безалкогольні напої, як відомо, збільшує кров’яний тиск і можуть викликати ожиріння.Продукти високо в насиченому жирі збільшують рівні людини поганого холестерину, збільшує їх ризик розвитку серйозних небезпечних для життя умов, таких як атеросклероз, інсульт і навіть серцевий напад.Продукти, які високі в насиченому жирі, включають:масло, сало і сливкицелое молокопироги, випічка і конфетычипсысыржирное м’ясо

Дослідження, видане в Медицині цього тижня PLOS, було виконано дослідниками в Новій Зеландії з Оклендського університету і університету Отаго. Вони використовували дослідження моделювання, щоб знайти зв’язку між споживанням продуктів, їх стратегій ціноутворення і хронічними хворобами, такими як діабет і серцево-судинні захворювання.

В їх аналізі 32 досліджень, з декількох різних країн, вони знайшли, що шляхом збільшення цін безалкогольних напоїв і продуктів високо в насиченому жирі рівні їх споживання знизилися. Для кожного 1%-го збільшення ціни на жирну їжу вони передбачили зниження на 0,02% споживання, і для 10%-го збільшення ціни на содові вони передбачили зниження споживання цілих 24%.Крім того, вони передбачили, що шляхом зменшення ціни фруктів і овочів там буде значне збільшення споживання. 10% зменшення в цінах призвело б до 8%-му збільшенню споживання.

Однак, автори дійсно відзначали, що цінове зменшення могло призвести до людей, які купують менше інших здорових продуктів, які можуть бути поганими для їх здоров’я.Продовольчі стратегії ціноутворення могли зменшити неравенстваИсследователи оцінили, що найбільша реакція у споживанні, пов’язаному зі зміною в ціні на продукти або напої, серед тих, які належать до соціально-економічної групи з низьким доходом. Зміна була б менш значним серед тих на більш високі доходи.

Дослідники сказали:«На основі моделювання досліджень податки на газовані напої і насичений жир і субсидії на фруктах і овочах пов’язані з корисним дієтичним зміною з потенціалом для поліпшеного здоров’я».Вони додали:«Треба зазначити, що вплив будь-якого даного податку на їжу або субсидії, ймовірно, буде відрізнятися країною в залежності від факторів, таких як тип здійсненої податкової системи, стан здоров’я, сосуществующий маркетинг, культурні норми, споживаний дохід і соціальна роль їжі. Враховуючи обмеження поточних доказів, повинні бути заплановані міцні оцінки, коли продовольча політика ціноутворення здійснюється урядами».Автори припускають, що додаткове дослідження необхідно щодо компенсаційної купівлі та довгострокових наслідків для здоров’я населення різного соціально-економічного населення.

Вчора нове дослідження повідомило, що солона їжа збільшує бажання солодких, нездорових напоїв у дітей. Автори зазначили, що комбінація солодкої їжі з солодкими напоями збільшує ризик ожиріння.

Можливо, податок на ці солодкі напої міг допомогти запобігти ожиріння в дитинстві і пізніше у доросле життя.

длитьздоровьеобложениепользапуть

 • Червень 15, 2018
 • коментарів 10
 • admin
 • Науково

коментарів 10


 • Діана Єлисеївна

  о, як я і передбачав — виліз пісків на лентеру про вірменію базарить :))


  15.06.2018 у 16:01
  Увійдіть щоб відповісти


 • Голубєва Іраїда

  Анна, я був у Шармі і Табі, в Шармі риф краще, але протягом зате сильний під час припливу відливу


  15.06.2018 в 22:29
  Увійдіть щоб відповісти


 • Jonrad

  зрозуміло що маячня, я ж спеціально маячня лайфньюса пародирую :))


  16.06.2018 в 15:34
  Увійдіть щоб відповісти


 • Никерхоева Діана

  ти стрілки сцыкливо не переводь, а назви мені якісний і дешевий російський шоколад в укаринских супермаркетах:) А я спробую:))


  17.06.2018 у 02:15
  Увійдіть щоб відповісти


 • Akigis

  Притча присвячується всім ватним воякам які тут рвуться в Україну воювати. —
  Росіянин з українцем пішли одного разу в гори, і росіянин, вдарившись об камінь, крикнув:
  — ААААААА.
  І з подивом чує:
  — ААААААА.
  Росіянин запитав:
  — Хто ти?
  А йому у відповідь:
  — Хто ти?
  Розлютившись від такої відповіді, росіянин кричить:
  — Ти підор!
  А йому у відповідь:
  — Ти підор!
  Росіянин питає в українця — Що відбувається?
  Українець посміхнувся і каже: Слухай мене уважно.
  Українець кричить горе:
  — Я тебе поважаю!
  Йому у відповідь:
  — Я тебе поважаю!
  — Ти найкращий.
  Йому відповідають:
  — Ти найкращий.
  — Бачиш, росіянин? Я кращий, і мене поважають. А ти підор. :))))


  17.06.2018 у 03:38
  Увійдіть щоб відповісти


 • Kigagrel

  Не прийміть за расизм.. але невже світ на стільки перекинувся, що мільярдери підбирають за…


  17.06.2018 у 16:45
  Увійдіть щоб відповісти


 • Hugamand

  Привіт ? Ну хіба Азаров ночами на korra подрабатівает:)


  18.06.2018 у 05:42
  Увійдіть щоб відповісти


 • Іванніков Степан

  Як приємно випускати пенсію русюсюн на повітря ))) Цукау вас ВВХ обожнює русусяни, таких віслюків та терпил в світі не знайдеш більше )))


  18.06.2018 в 10:16
  Увійдіть щоб відповісти


 • Windkiller

  При чому тут предки? Медаль видаватимуть тим кому мінімум 70 років. Тебе тато бухий робив шоле? :))


  18.06.2018 в 22:25
  Увійдіть щоб відповісти


 • Брюханова Олена

  Дик я про лайфньюс написав, а не про рбк. А ось лайфньс — самий що ні на є поцреотический канал, все пише про бридких пиндоссов та російську духовність і скріпи :))


  19.06.2018 в 08:40
  Увійдіть щоб відповісти