З 1 лютого 2019 року Kia підняла Rio X-Line дорожній просвіт і ціни

214

У Кіа Ріо «Ікс»-лайн піднялася ціна із-за збільшеного кліренсу

Сьогодні почалися продажі версії першого крос-хетчбека в лінійці Kia Rio (підклас, як відомо, назвали X-Line) з збільшеним дорожнім просвітом, який, на думку корейського виробника, повинен усунути певні незручності, пов’язані з недостатньою геометричною прохідністю автомобілів в російських умовах.

Дивіться також: Які проблеми можуть підстерігати власників Kia Rio X-Line?

Модель спочатку приїхала на ринок з 170 мм дорожнім просвітом, але тепер він буде збільшений до 195 мм

Нагадаємо, що Kia Rio X-Line – це конкурент крос-версій Lada (Vesta SW Cross і xRay), а також найближчий колега по цеху таких зарубіжних моделей, як Hyundai Creta і Renault Sander Stepway. Модель з такими позитивними поліпшеннями дійсно стала цікавіше, тим не менш на ціні проведені поліпшення теж відбилися, ясна річ, у бік збільшення.

Крос-хетчбек в комплектації Premium, який першим приїде до місцевим дилерам, відрізняється від стандартних моделей не тільки збільшеним на 25 мм кліренсом, але і масою доопрацювань по підвісці, геометрію якій довелося серйозно переглянути, а також проведенням додаткових випробувань на батьківщині в Кореї і в Росії. У топовій комплектації будуть штатно встановлюватися всесезонні шини розмірністю 195/60 R16 (до цього профіль був нижче – 55 на тому ж 16-м радіусі).

Що стосується всіх інших комплектацій 2019 року, вони теж отримали додаткові міліметри під днищем, однак їх кліренс додасть лише 20 мм від вихідних 170 мм. тобто 190 мм.

З 1 лютого 2019 року Kia підняла Rio X-Line дорожній просвіт і ціни

Ціни на X-Line із збільшеним кліренсом підросли на 10 тис. рублів. Так, за повідомленнями корейського автобренда, за найбільш доступну модель X-Line попросять 874.900 рублів (було 864.900 руб.), на найдорожчу версію Premium 2019 року з бензиновим 123-сильним силовим агрегатом цінник зріс до 1 124 900 рублів.

Приміром, ту ж Lada Vesta Cross на даний момент можна придбати дешевше більш ніж на 40 тис. рублів, якщо розглядати базові версії. При цьому комплектація вітчизняного автомобіля буде набагато біднішими – все зразок системи ABS, EBD, ASR, подушки безпеки і функції начебто допомоги на підйомі є на обох топових варіантах моделей.

Тому здебільшого ми трохи не розуміємо ціновий маневр Кіа, заснований, по суті, на додаванні 20-25 мм кліренсу.