Хірургія обхідного шлункового анастомозу допомагає діабету, але не виліковує його

231

Научно

Хірургія обхідного шлункового анастомозу для пацієнтів з типом два діабету, в більшості випадків, або пом’якшено або знову впадає протягом п’яти років, повідомили дослідники від Інституту Дослідження в області охорони здоров’я Групи в журналі Obesity Surgery.Автори пояснили, що після операції обхідного шлункового анастомозу, симптоми діабету можуть зникнути для деяких пацієнтів — у багатьох випадках, перш ніж вони втратять багато ваги. Це означає, тому, що хірургія обхідного шлункового анастомозу є «лікуванням» для діабету?

Не обов’язково, вони написали після збору і аналізу даних від самого великого громадського дослідження, подивилася на довгострокові результати після баріатричної хірургії серед пацієнтів діабету.Для двох третин учасників дослідження спочатку зник їх діабет після операції на шлунку — однак, симптоми повернулися протягом п’яти років серед однієї третини з них. Вони додали пропорцію пацієнтів, діабет яких ніколи не йшов після операції і знаходив, що 56% не мали ніякої тривалої ремісії діабету.

Коли діабет дійсно йшов, він уникнув протягом декількох років — важлива перевага.Експерти знають, що бариатрическая хірургія (операція по зниженню ваги) є набагато більш ефективною при скороченні хвороби серця і ризику інсульту, ніж ліки, дослідники з Клініки клівленда, нещодавно объясненной. Вони повідомили про свої результати дослідження в журналі Heart (проблема жовтня 2012). Їх дослідження втягнуло дуже страждають ожирінням пацієнтів, включаючи тих з і без діабету.

Хто отримує більшу частину переваги від операції на шлунку?Провідний дослідник, Девід Е. Артерберн, Меріленд, MPH, пояснив, що ті з менш тяжкими симптомами діабету були схильні отримувати вигоду найбільше з операції на шлунку — вони були тими, швидше за все, щоб випробувати ремісію після операції, і для довше.Доктор Артерберн сказав:«Операція на шлунку не для всіх.

Але ці дані свідчать, що як тільки Ви маєте діабет і є сильно страждають ожирінням, Ви сильно розглянули його, навіть при тому, що це, здається, не лікування для більшості пацієнтів».Дослідження, виконане на багаторазових місцях, слід було за 4 434 пацієнтами в Кайзера Пермэненте Нортэрне Кэлифорнии, Кайзера Пермэненте Саузерне Кэлифорнии і HealthPartners протягом загальній складності 14 років (1995-2008). У всіх пацієнтів був діабет 2 типу, який був або безконтролен або управлявся з лікуванням.

Вони були також досить страждають ожирінням, щоб вважатися можливими кандидатами на хірургію обхідного шлункового анастомозу.Доктор Артерберн сказав, що «Діабет є все більш і більш поширеним захворюванням, мають тенденцію продовжувати неухильно погіршуватися».У більш ніж 25 мільйонів дорослих у США є діабет — це число, як очікується, зросте до 50 мільйонів до 2050.

Приблизно 5% всіх витрат охорони здоров’я в країні йдуть до лікування людей з діабетом. Діабет збільшує ризик інсультів, серцевих нападів, хвороби нирок, сліпоти і смерті.Доктор Артерберн сказав, що профілактика є найкращими ліками для лікування діабету, безумовно.

Як тільки хвороба починається, надзвичайно важко позбутися.Спроби зміни способу життя, здається, не змінюють довгостроковий ризик для здоров’я диабетаБольшинство інтенсивних спроб зміни способу життя досягнення ремісії було невтішно з кількох причин.У недавньому NIH (Національні Інститути Здоров’я) вчаться, названий «ДИВЛЯТЬСЯ ВПЕРЕД», який включив інтенсивні зміни способу життя для пацієнтів діабету, все це повинно було бути зупинено.

Навіть при тому, що пацієнти поліпшили фактори ризику діабету типу 2, такі як втрата ваги тіла, поліпшив фітнес, кращі показання кров’яного тиску, цукор в крові і рівні вмісту ліпідів, ризик інсультів, серцевих нападів і смерті не був знижений.Доктор Артерберн сказав:”Дивно так багато були схвильовані, щоб дізнатися, що діабет може стихнути після операції на шлунку — навіть, в деяких випадках, перед будь значною втратою ваги — і багато хто сподівався, що операція на шлунку могла б бути ‘лікуванням’ для діабету. Наше дослідження є першими головними доказами, що діабет часто рецидивує після операції обхідного шлункового анастомозу».Він додав, що тривалий період ремісії після операції має кілька позитивного впливу, включаючи набагато більш низький ризик ускладнень діабету, меншої кількості бруньки і пошкоджень очей, і меншої кількості інсультів, серцевих нападів і смертельних випадків.

Доктор Артерберн і команда в даний час фінансуються NIH, щоб підтвердити, чи є у тих з початковою довгостроковій ремісією після операції кращі довгострокові результати, навіть при тому, що симптоми в кінцевому рахунку повертаються.Чому діабет повертається після операції обхідного шлункового анастомозу?Дослідники не впевнені, чому діабет в кінцевому рахунку знову впадає. Це могло відбутися з-за поступового збільшення ваги або деякого основного розвитку хвороби.

Вони знайшли, що не було тісного зв’язку між вагою пацієнтів і після операції і ремісії діабету або рецидиву.Дослідники з Медичного центру Массачусетського університету знайшли, що 67% пацієнтів діабету, які перенесли операцію обхідного шлункового анастомозу, досягли «повної ремісії».

анастомозжелудочныйобходнойпомогатьхирургия

 • Лютий 6, 2018
 • коментарів 9
 • admin
 • Науково

коментарів 9


 • Дворецкова Олександра

  Справу державної важливості, куле не ясно?:))


  07.02.2018 в 00:05
  Увійдіть щоб відповісти


 • Арзамасцева Тамара

  Просто подивися на форму Пошти Расеі ))))


  07.02.2018 у 07:32
  Увійдіть щоб відповісти


 • Каде Кароліна

  Але ипальники схожі? :))


  07.02.2018 в 10:56
  Увійдіть щоб відповісти


 • Buzalanim

  Я маю на увазі інші країни.


  07.02.2018 в 22:59
  Увійдіть щоб відповісти


 • Толбаев Артем

  Палесскі стыль — голим холодно, а шось погане у прапорі бачать в овновном росіяни і отечесвенные ватаны


  08.02.2018 у 03:03
  Увійдіть щоб відповісти


 • Hugithris

  Герой Росиси!


  08.02.2018 у 16:09
  Увійдіть щоб відповісти


 • Buriath

  Образив ти росіян — третя це як раз росіянка ?


  08.02.2018 в 23:49
  Увійдіть щоб відповісти


 • Хохорина Софія

  Диванні війська Расеі їдуть приєднувати Україну!!!!!!!!!!!!!! Придбай диван Коля!!!


  09.02.2018 у 08:03
  Увійдіть щоб відповісти


 • Овчиннікова Наталія

  Слава Київській Русі, Новоросія з#сі!


  09.02.2018 в 12:11
  Увійдіть щоб відповісти