Ось найбільш і найменш надійні автомобілі за даними журналу Consumer Reports

295

Топ надійних і Топ ненадійних машин: рейтинг 2019 року.

Незважаючи на те, що багато покупців віддають перевагу новітнім технологіям при купівлі нового автомобіля, надійність повинна залишатися ключовим фактором завжди. Але який автомобіль купити?

Насправді зробити вибір за одним тільки рейтингами надійності неможливо, та й неправильно. Для цього як мінімум потрібно вивчити користувальницькі відгуки про володіння машиною, думку майстрів, а також порівняти витрати на володіння авто зі своїми доходами. Але тим не менше ми все-таки рекомендуємо прислухатися до думки різних рейтингів надійності, які щорічно публікують автожурналом, агентства і компанії.

Ось найбільш і найменш надійні автомобілі за даними журналу Consumer Reports

Наприклад, нещодавно журнал Consumer Reports опублікував свій новий рейтинг надійності та якості 2019 року, який показав які автомобілі стоять брати, а які краще обходити стороною.

Отже, ось рейтинг надійних автомобілів, заснований на відгуках власників нових автомобілів, а також не особистих тестах нових машин журналом Consumer Reports:

Автомобілі 2019 року, яких не варто бояться

Ось найбільш і найменш надійні автомобілі за даними журналу Consumer Reports

10. Mazda CX-5

9. Lexus NX

8. Honda Fit

7. Kia Sedona

6. Mazda6

5. Toyota Prius

4. Subaru Crosstrek

3. Toyota Prius Prime

2. Lincoln Continental

1. Toyota Prius C

Як зазвичай, Toyota займає кілька місць у рейтингу CS. Правда це стало можливим тільки моделлю Prius. Раніше включений в список мінівен Sienna вибув з рейтингу, так як його змістила Kia Sedona. Також під впали в рейтингу автомобілі Mazda CX-5 і Mazda 6. Тим не менш входження в підсумковий рейтинг Consumer Reports означає багато чого. Ці автомобілі, як і раніше, більш надійні, ніж велика частина автомобілів, що вивчаються фахівцями Consumer Reports.

Справжній сенсацією для автовиробників став Lincoln Continental, який потрапив у рейтинг на друге місце. Це великий сюрприз, особливо з урахуванням того, що ці автомобілі ніхто не купує навіть у США (за даними GoodCarBadCar компанія Lincoln продала в США в 2018 році менше 9000 моделей Continental.

Тепер про поганих новинах: якщо ви використовуєте дані про надійність звітів споживачів, щоб визначити, яких автомобілів слід уникати, то не Порадимо зв’язуватися з автомобілями, які виробляє компанія General Motors. І ось чому:

Автомобілі 2019 року, яких не варто купувати

Ось найбільш і найменш надійні автомобілі за даними журналу Consumer Reports

10. Volkswagen Atlas

9. Cadillac CTS

8. Alfa Romeo Giulia

7. Kia Cadenza

6. Cadillac Escalade

5. Cadillac CT6

4. Chevrolet Silverado 2500 HD

3. Tesla Model X

2. Buick Enclave

1. Jaguar F-Pace

Половина цього списку самих ненадійних машин за версією Consumer Reports автомобілі автоконцерну General Motors (більшість Cadillac).

Jaguar і Alfa-Romeo ймовірно, не здивують занадто багатьох споживачів, так як про їх ненадійності вже давно складають легенди. А ось потрапляння Volkswagen Atlas до списку неблагонадійних машин дивує. Цей популярний у багатьох країнах світу автомобіль, потрапивши в десятку ненадійних автомобілів по версії CS, може потерпіти в цьому році уповільнення продажів. Вся справа в тому, що до рейтингу Consumer Reports прислухаються у багатьох країнах світу, так як він реально заснований на відгуках автовласників.

Правда варто звернути увагу, що потрапляння в антирейтинг того чи іншого автомобіля ще не означає, що ця машина підведе вас прямо по серед пустельного шосе.

Вся справа в тому, що у рейтинг також потрапляють відгуки про автомобілі, які не тільки набувають у власність, але оформлюються в оренду. А як ставляться водії до орендних авто ми знаємо.

Так, звичайно, в будь-якому разі потрапляння в рейтинг ненадійних автомобілів засноване не на порожньому місці.

Тим не менш ви повинні розуміти, що всі рейтинги не відображають повну і реальну картину того чи іншого автомобілю. Так що приймати рішення про покупки автомобіля необхідно тільки при комплексному виважене рішення.

Щоб побачити повну інформацію про кожному звіті завітайте на офіційний сайт Consumer Reports.