Subaru XV став першим підзаряджуваним гібридом бренду

268

Авто новости

Новинку продемонструють зовсім не так довго залишилося чекати, на автосалоні в Лос-Анджелесі. Але у продажу на ринку США вона здасться лише ближче до Січня. Ціна вже відома.

Першим підзаряджуваним марки стане гібридом Subaru Crosstrek, його товарна версія буде представлена в останніх числах Листопада 2018-го. Поза ринку американських у моделі друге найменування – XV. Відзначимо, «прості» гібриди у бренда вже є: приміром, у XV минулого покоління, і у Forester, про який Kolesa.ru докладніше говорив раніше.

У Штатах гібридна установка стала називатися StarDrive. Її сумарна потужність утворює 150 л. с. Вона включає в себе два електромотора, варіатор Lineartronic і дефорсований дволітровий «атмосферник» DOHC: віддача зменшилася з 154 до 139 к. с., крутний момент – з 197 до 182 Нм. Один з електромоторів розташований між варіатором і бензиновим двигуном (робить генератора і функції стартера для підзарядки батареї). Другий вживається для приводу коліс, протягом гальмування перемикається в режим рекуперації (вироблювана електрика повертається в мережу).

Хочете оперативно продати свій розбитий автомобіль у Києві? Викуп авто Київ можна швидко здійснити за допомогою сайту выкуп-авто.сом.иа. Це кращий автомобільний викуп у Києві.

  • Листопад 21, 2018
  • Коментарів немає
  • admin
  • Авто новини