Експедиція» за кермом «повернулася з північних широт

19

Команда» за кермом «спільно з» комсомольською правдою ” досягли найпівнічнішої точки європейської континентальної частини росії — мису німецького, куди можна дістатися тільки на позашляховику.

Експедиція пройшла понад 5000 км до мису німецький на півострові рибачий в мурманській області і успішно повернулася в москву. Маршрут проходив через вологду, медвежьегорск і мурманськ до півострова рибачий, а зворотний шлях лежав через кемь, петрозаводськ, стару ладогу і великий новгород. Весь шлях, як і планувалося, зайняв десять днів. Три дні експедиція провела за випробуванням автомобілів і шин на березі акваторії північного льодовитого океану, в кам’янистій тундрі під пронизливим арктичним вітром.

Мета експедиції-тривалий тест-драйв і випробування автомобілів lada niva travel. Нагадаємо, мис німецький на півострові рибачий можна підкорити тільки на прохідному і надійному позашляховику, для звичайних легкових автомобілів ця місцевість недоступна. Lada niva travel-компактний і місткий, комфортний і добре оснащений позашляховик, з високим рівнем прохідності за рахунок видатного для свого класу дорожнього просвіту в 220 мм, постійного повного приводу і наявності зниженої передачі.

До мису німецького і назад дісталися всі чотири автомобілі lada niva travel, без єдиної проблеми на серйозному бездоріжжі і технічних складнощів в дорозі. Автомобілі відмінно зарекомендували себе на грунтових дорогах, на сипучому покритті перевалів кам’янистої тундри, розбитих бетонках і при штурмі бродів. Всі учасники експедиції відзначили роботу комфортної підвіски для поганих доріг, зручність сидінь і, звичайно, місткість машин.

Автомобілі експедиції були оснащені зимовими шинами continental vikingcontact 7, призначеними для мінливого холодного клімату. Ці шини команда експедиції вибрала за їх сучасні інноваційні якості, які щодня давали надійне зчеплення на всіх ділянках маршруту, включаючи замерзлі дороги, мокре покриття і навіть неукріплений грунт. Особливо учасники експедиції відзначили, як протектор шин справляється з водовідведенням, — це дозволяло рухатися дуже впевнено і на трасах, і на бездоріжжі.

Ми готуємо для вас традиційний тривалий тест-драйв у відеоформаті, а також відгуки про автомобілі та шини від усіх учасників експедиції. Також ми розповімо, які місця варто відвідати в такому захоплюючому позашляховому подорожі.