Підроблений Ботокс, застережливий FDA 350 медичній практиці

224

Научно

Американська FDA написала більш ніж 350 медичній практиці про незатверджених версіях Ботокса, а також інших ліків, які вони, можливо, купили від іноземного постачальника.FDA (Управління з контролю за продуктами і ліками) каже, що ці продукти можуть бути заражені, підробка, неефективна, небезпечна і/або неправильно збережені і транспортовані. Пацієнти могли бути розміщені в небезпеці, якщо медична практика купує і використовує незаконні і незатверджені ліки від іноземних постачальників на їх пацієнтів; ефективно позбавляючи їх безпечного і належного лікування, додало Агентство.FDA просить, щоб медична практика, яка купила незатверджені версії Ботокса і будь-яких інших продуктів від постачальників, належали Канадським Препаратів, припинила застосовувати їх своїм пацієнтам.

Такі дистриб’ютори належать Канадським Препаратів — Бріджуотер Медична, Клінічна Турбота, + медичні Поставки та QSP (Якісні Спеціалізовані Продукти).Багато, і можливо всі ці продукти постачальники продають і розподіляють, не були схвалені FDA, яка позбавляє можливості Агентство підтвердити, що виготовлення і обробка цих ліків і версій Ботокса слідують американським інструкцій, або що вони є ефективними і безпечними для клінічного використання.

Незатверджені ліки можуть не мати необхідних етикеток, що гарантують їх безпечне і адекватне використання. Наприклад, ботулотоксин (Ботокс), продукти не могли б мати поміщеного в коробку Гіда попередження або Лікування, якого FDA вимагає для її схвалених botulinum продуктів.

Існує ризик, що лікарі не могли б бути добре поінформована щодо потенційного ризику серйозного шкоди, або навіть смерті від використання цих продуктів.Спільнота охорони здоров’я має досліджувати свою купівельну практику ретельно, щоб упевнитися, що продукти куплені прямо від виробника, або від оптових дистриб’юторів лікарського засобу в США, що мають державну ліцензію.FDA написала «Фахівцям охорони здоров’я, аптек, і оптові торговці/дистриб’ютори є цінними партнерами в зусиллях захистити споживачів від ризиків небезпечних або неефективних продуктів, які можуть бути вкрадені, підробити, заражений, або неправильно збережений і транспортується.

Квитанція підозрілих або небажаних пропозицій від невідомих постачальників повинна бути піддана сумніву, і додаткова обережність повинна бути взята при розгляді їх».Про будь підозрюваної злочинної діяльності потрібно повідомити Офісному з кримінальних розслідувань (OCI) шляхом виклику по телефону 1-800-551-3989, або через веб-сайт OCI.При перевірці оптової ліцензії дистриб’ютора лікарського засобу — щоб дізнатися, чи дозволяють оптовому дистриб’ютору лікарського засобу продати в державі (або де це веде справу), підіть в цю веб-сторінку FDA.

Прочитайте список Лікарських імен (який FDA написала).

ботокслекарственного средствамедицинскийподдельныйпрактикпредупреждать

 • Жовтень 12, 2018
 • коментарів 6
 • admin
 • Науково

коментарів 6


 • Shakacage

  Є, але їх імена ще не розкрили ?


  12.10.2018 в 22:21
  Увійдіть щоб відповісти


 • Akirisar

  це ж мінімально допустима температура, не значить що так буде скрізь. Я ще два роки тому перейнявся заміною склопакетів і утеплив стіни. Так шо у мене вдома не холодно, на всякий випадок обігрівач є, але користувалися ним лише до початку опалювального сезону


  13.10.2018 у 02:11
  Увійдіть щоб відповісти


 • Кошечкін Михайло

  Отрути, я ж сказав з-під Одеси, а не з Одеси


  13.10.2018 в 12:39
  Увійдіть щоб відповісти


 • Панюшкіна Аріна

  І биндреавец :))


  13.10.2018 у 21:04
  Увійдіть щоб відповісти


 • Баришніков Дмитро

  Пробував, не вийшло ?


  14.10.2018 у 04:11
  Увійдіть щоб відповісти


 • Алексєєв Лев

  стрічка.сру там, йди


  14.10.2018 в 12:21
  Увійдіть щоб відповісти