На яких автомобілях їздять мільярдери?

269

Чи справді всі мільярдери воліють найдорожчі автомобілі?

Мільярдери можуть собі дозволити все, що захочуть. Тому склалася думка, що всі вони обов’язково є власниками дорогих суперкарів рідкісних і ексклюзивних автомобілів. Але насправді не всі мільярдери воліють в автосвіті все дороге і рідкісне. Багато з них зовсім не живуть за принципом «гроші міняють все». У світі чимало багатих людей, які вважають, що розкішний, дорогий суперкар марний. Їм просто наплювати на дорогі нові автомобілі.

Дивіться також: Гарячі автомобілі мільярдерів із Силіконової долини

Якщо вам подобаються автомобілі з юних років і ви мрієте про те, щоб володіти гарними автомобілями, це цілком нормально, якщо ви, звичайно, можете це дозволити. Наприклад, Білл Гейтс купив зошит із записами Леонардо да Вінчі за 30 мільйонів доларів, тому що це йому цікаво і вкрай важливо. Він може собі дозволити таку покупку, яка нам здається маячнею. Але чому багато багаті люди не хочуть купувати Ferrari або аналогічні суперкари?

Швидше за все, тут справа не в жадібності, як вважають багато. Вся справа в тому, що коли ми купуємо що-небудь, наші фінансові витрати в першу чергу націлені на те, щоб зробити нас щасливими. Коли ви є мільярдером, покупка будь-якого автомобіля, на жаль, не зробить вас щасливим, так як ви можете дозволити собі будь-яку машину. Для вас ця покупка не стане якоюсь особливою.

У підсумку багато мільярдери купують автомобілі, в яких їм подобається їздити. І як не дивно, найчастіше вони купують звичайні практичні автомобілі, якими можуть володіти звичайні люди.

Дізнаєтеся цієї людини поряд з новим Cadillac?

На яких автомобілях їздять мільярдери?

Це Уоррен Баффетт.

А от його друг Білл Гейтс, який є прихильником старих автомобілів… Це його крутий класичний автомобіль. А знаєте головний принцип володіння такою машиною? Ти не втрачаєш на старих автомобілях грошей, тому що їх вартість з часом тільки збільшується.

На яких автомобілях їздять мільярдери?

Ось ще одна чудова пара, якій подобаються автомобілі компанії Land Rover. Дізналися?

На яких автомобілях їздять мільярдери?
На яких автомобілях їздять мільярдери?

У минулому році королева Єлизавета II і принц Філіпп відзначили 71-шу річницю. Принцу 97 років, і він досить добре їздить за кермом, незважаючи на похилий вік. Єлизавета також їздить за кермом. І ви не повірите – у неї немає водійських прав. Вона ЄДИНА у Великобританії, хто звільнений від цієї вимоги…

  • Уоррен Баффетт (Berkshire Hathaway) їздить на Cadillac XTS, який він купив в 2014 році, щоб замінити їм Cadillac DTS 2006 року.
  • Марка Цукерберга (Facebook) часто бачили за кермом чорного Acura TSX, і, як повідомляється, він також володіє Volkswagen Golf GTI.
  • Аліса Уолтон (Walmart) їздить на Ford F150 2006 року, в той час як її покійний батько мав звичай водити більш стару модель тієї ж моделі.
  • Покійний Інгвар Кампрад (ІКЕА) водив Volvo 240 GL 1993 року до тих пір, поки хтось не переконав 91-річного мільярдера, що для нього це занадто небезпечно.
  • Стів Баллмер (Microsoft) завжди був пов’язаний з автомобілями Ford. Він володіє Ford Fusion Hybrid 2009 року, особисто отриманим від тодішнього генерального директора компанії Ford Алана Мулаллі.

Як бачите, мільярдери їздять на тих же машинах, що і ми.

Ні, звичайно, багато товстосуми мають у своєму гаражі дорогі суперкари, розкішні рідкісні автомобілі. Деякі багаті люди обов’язково скуповують новомодні ексклюзивні автоновинки, такі як Ferrari і Lamborghini. Але ці машини не є для них транспортними засобами для повсякденних поїздок. Деякі возять особисті водії на Rolls-Royce, Bentley, Mercedes S-класу. Але багато мільярдери їздять самі за кермом звичайних автомобілів. Так, звичайно, на деякі святкові або якісь благодійні заходи багаті люди люблять їздити на дорогих автомобілях. Але найчастіше вони воліють бути як всі.