Apixaban знижує ризик рецидивної венозної тромбоемболії

283

Научно

Нещодавнє дослідження знаходить, що Eliquis (apixaban), оральний фактор лікарський засіб інгібітора Xa, є дуже ефективним при зниженні ризику рецидивної венозної тромбоемболії.Лікарський засіб, що розвивається Pfizer і Bristol-Myers Squibb, є противосвертывающим засобом; це працює шляхом запобігання формування тромбів у венах шляхом інгібування ферменту в каскаді коагуляції.Венозна тромбоемболія є третьою найбільш поширеною серцево-судинною хворобою; це включає тромбоз глибоких вен (тромби в ногах) і легенева емболія (тромби в легенях). Сформовані тромби можуть бути фатальними, і ризик того, що вони рецидивували досить високий.

У пацієнтів, які перенесли коліно або хірургію заміни тазостегнового суглоба, є більш високий ризик захворювання рецидивної венозною тромбоемболією, також, як і деякі жінки на неоральных гормональних протизаплідних засобах, таких як вагінальні кільця, імплантати і плями шкіри.Рандомізоване, подвійне сліпе дослідження включало 2 486 пацієнтів, які пройшли 6 — 12 місяців терапії протизгортальної кошти до участі.

Учасники були рандомизированно відібрані в три групи:Група плацебо — 829 участников2,5 мг apixaban групи — 840 участников5 мг apixaban групи — 815 учасників

Вони всі були застосовані їх лікування або плацебо щодня.Рівень рецидиву і смертності був значно нижче в групах, що беруть apixaban порівняно з плацебо.У групи плацебо були рівень рецидиву і смертність 11,6% в порівнянні з 3,8% до 2,5 мг apixaban група і 4,2 відсотках в групі на 5 мг. Лікарський засіб не викликало багато кровотечі (як багато розріджувачів крові зазвичай роблять), тільки з 0,2 відсотками в групі на 2,5 мг і 0,1% в групі на 5,0 мг, відчуває основне кровотеча.

Лікарський засіб в даний час використовується в Європі, але не в США, де це все ще чекає схвалення. Головним лікуванням для венозної тромбоемболії є Варфарин. Більше дослідження необхідно, щоб порівняти ефективність Apixaban до цього лікарського засобу; це скоро очікується.

Дослідники прийшли до висновку, що apixaban міг використовуватися для продовженого лікування, оскільки це скоротило кількість магістралі thrombic події, знизило ризик симптоматичної рецидивної смертельної або неостаточній венозної тромбоемболії приблизно на 80% і не викликало багато основного кровотечі.Доктор Джанкарло Аньєллі, провідний слідчий дослідження, сказав:«До 10 відсотків пацієнтів випробують рецидивному венозний подія тромбоемболії після завершення періоду лікування в даний час рекомендованих шести — дванадцяти місяців, пропонуючи потреба в додатковій профілактиці.

У випробуванні ПОСИЛЮВАТИ-РОЗШИРЕННЯ, добавившем додатковий рік лікування, ELIQUIS знизив складний ризик рецидивної венозної тромбоемболії та загальної смертності без збільшення основного кровотечі порівняно з плацебо».Про Eliquis (apixaban)Eliquis є оральним прямим Фактором інгібітор Xa, частина нового терапевтичного класу.

Це інгібує Фактор Xa, білок, що грає ключову роль у процесі згортання крові. Eliquis запобігає формування тромбу і покоління тромбіну.Apixaban був схвалений з зареєстрованим патентованою назвою Eliquis в Європі в травні 2011; Eliquis є також запропонованим зареєстрованим патентованою назвою в США.

Це було схвалено минулого року в Європейському союзі плюс Ісландія і Норвегія для профілактики VTE (венозні тромбоемболічні ускладнення) у дорослих, які перенесли виборче коліно або хірургію заміни тазостегнового суглоба.Європейська комісія схвалила Eliquis для профілактики інсульту та системної емболії у дорослих пацієнтів з неклапанной фібриляцією передсердь (NVAF) з одним або більше факторами ризику 20-го листопада 2012.

6-го грудня 2012 здоров’я Канада схвалив Eliquis для профілактики інсульту та системної емболії у хворих з фібриляцією передсердь.

apixabanвенозныйрецидивныйрискснижатьтромбоэмболия

 • Червень 4, 2018
 • коментарів 9
 • admin
 • Науково

коментарів 9


 • Perimand

  Від відразу видно дурня який ніде не був крім своїх сак ? Майже всі їдуть в єгипет по системі олл інклюзів, і шось своє туди тягне тільки тагіл — водяры пару пляшок, тому шо в трьох зірках йому пиво повільно наливають, догнатися не виходить ?


  05.06.2018 у 01:33
  Увійдіть щоб відповісти


 • Аріна Никитевна

  Ні, я не прихильник ні шарлі, ні акцій ваших дурників. І не бачу між ними нічого спільного


  05.06.2018 у 08:23
  Увійдіть щоб відповісти


 • Маланов Филимон

  ну типу як тому шо кави — він ?


  05.06.2018 в 14:41
  Увійдіть щоб відповісти


 • Dori

  Брікс ось де село!


  06.06.2018 в 01:08
  Увійдіть щоб відповісти


 • Ygggamand

  Яке вам діло до Росії, тим більше Аляски? Коли ви записувалися українцями” наслухавшись ленінської пропаганди, про що думали? Тепер ви зрадники Батьківщини. Простота ваша гірше злодійства. Вас кинуть у бій на вірну загибель. Допоможуть, як зараз допомагають.


  06.06.2018 в 10:38
  Увійдіть щоб відповісти


 • Felhazar

  Гімалайський баран нахур коли хоче злякати суперника — грізно с0сет свій )(уй. Всі збіги з реальними країнами — випадкові :))


  06.06.2018 в 14:43
  Увійдіть щоб відповісти


 • Dilmaran

  Тіматі скасував концерт в Туреччині — помста Росії страшна! :))


  06.06.2018 в 21:40
  Увійдіть щоб відповісти


 • Nizuru

  Ген Тагіл-2 :))


  07.06.2018 в 12:28
  Увійдіть щоб відповісти


 • Montrius

  Це улюблена вами гібридна війна. Як самі срати — так схвалюєте ви перші, а як вам насруть таким же чином — відразу писар які законослухняні стаєте. Святенництво це.


  07.06.2018 в 13:14
  Увійдіть щоб відповісти