Названі рублеві ціни на пятиметровий Lexus RX

277

Авто новости

Компанія Lexus назвала російської ціна подовженого кросовера RX 350L. Модифікація буде дешева в трьох комплектаціях за ціною від 3 804 000 рублів – на 48 тисяч рублів дорожче простого «Ерікса» з однаковим оснащенням.

Габаритна довжина нового варіанту кросовера утворює п’ять метрів – на 110 міліметрів більше, ніж у простого Lexus RX. Розмір колісної бази не змінився – 2790 міліметрів. Додаткова протяжність взята за рахунок підвищення заднього звису.

У задній частині салону встановлено третій послідовність сидінь, доступ до якого розкривається, у разі якщо відсунути і скласти крісла другого послідовності. На задньому послідовності є окремий клімат-контроль і два підсклянники.

Крім «бази», крім цього дешеві версії Premium (4 537 000 рублів) і Exclusive (4 057 000 рублів). Найдорожчий варіант комплектується аудіосистемою Mark Levinson, проекційним дисплеєм, круговим видеообзором і сукупністю автоматичного перемикання дальнього світла на ближній.

Мене тут магазин автозапчастин в Іжевську і Воткінську зацікавив, мені здається така інформація порадує і зацікавить багатьох. З цього, якщо вам цікавий інтернет-магазин автозапчастин для іномарок і ВАЗ, то варто обов’язково подивитися.

  • Січень 11, 2018
  • Коментарів немає
  • admin
  • Авто новини