Відео: Що буде з автомобілем, якщо його помити під тиском в 3,000 атмосфер?

235

Відео: Мийка автомобіля під тиском 3,000 атмосфер

Мийка високого тиску – це дуже зручна річ. Найбільш відому фірму-виробника знають всі – це звичайно ж Karcher. Втім, вистачає і інших компаній, що займаються збиранням зручних портативних мийок, якими можна спокійно очистити навіть самий брудний позашляховик, або помити мотоцикл, велосипед, так і будь-яке інше неелектричне виріб, настільки різниться діапазон тиску випускається водяного струменя.

Досвідчені власники апаратів «Karcher» знають і золоте правило їх використання. Ніколи не направляти сильний струмінь на манжети, зчленування, пильовики і інші частини в яких може зібратися вода. Вода плюс тиск, в буквальному сенсі творять чудеса і можуть проникнути в такі мікроскопічні щілини, що просто диву даєшся.

Дивіться також: Відео: як правильно потрібно мити підкапотний простір автомобіля

Але схоже звичайним миття високого тиску є чому повчитися у цього апарата з нового відео:

Ні, ми звичайно знали, що спеціальними водними різаками і камінь розпилюють (до речі, для цієї справи вистачить тиску в 1000 атмосфер), але чекати такого від ручної мийки високого тиску… у якій тиск в три рази більше… Цікаво де її використовують? Загалом, яскраве нагадування про те, наскільки потужною може бути вода.

Чи потрібно говорити, що з усіх металевих деталей миттєво послетала вся фарба, а у неметалічних елементів просто не було шансу чинити опір такій дикій мощі? Скла буквально вибухали, пластик розлітався на шматки, а шини… одну з них просто розрізало наче паперову.