Фотознімки оргії колишнього президента FIA видалять з пошукової системи

244

Авто новости

Екс-президент Міжнародної автомобільної федерації Макс Мослі переміг розслідування щодо Google. Як інформує BBC, паризький суд зобов’язав компанію видалити з пошукової видачі фотознімки, на яких зображена секс-оргія Мослі з п’ятьма дівчатами легкої поведінки.

Інцидент стався в 2008 році, в той час, коли політика викрив таблоїд News of the World. Газета розмістила на своєму сайті запис оргії.

Фотографії, про яких іде звертання, є скріншотами викладеного ролика.У 2011 році Мослі переміг суд проти газети News of the World, яка розмістила статтю називаються «Шеф Формули-1 влаштував нацистську оргію з п’ятьма повіями».

Видання визнали винним у вторгненні в особисте долю і оштрафували на 10 тисяч євро.«У той час, коли хтось розміщує в мережі неналежну фотографію, то вона залишиться широкодоступною до тих пір, поки не будуть зроблені якісь дії, – прокоментував ситуацію Мослі. – У підсумку фото будуть публікуватися знову і знову. Це можливо і необхідно зупинити».Мослі ні за яких обставин не заперечував факт оргії.

Особистості чотирьох дам, які брали участь у мероприятиине сообщаються. П’ятої дівчиною легкої поведінки була дружина англійського контррозвідника з роботи MI5.За відомостями Скай ньюз, Гугл засудили до штрафу в один євро і наказали компенсувати судові витрати на суму 5 тисяч євро. Цікаво, що юристам Мослі не вдалося наполягти на ширшому трактуванні рішення суду, при якій пошукова сукупність була б зобов’язана видаляти з видачі не тільки нинішні, але й майбутні скріншоти. Суд не став накладати обмежень на можливість індексування нових і майбутнього розміщення фотографій секс-оргії 2008 року.

Компанія Гугл відмовилася визнавати відповідь суду і дала обіцянку апелювати . «Винесений вердикт зобов’язаний турбувати всіх, хто захищає свободу слова в мережі», – заявила юрист Гугл Дафна Келлер.

бывшийоргияпрезидентфотоснимок

 • Березень 21, 2018
 • коментарів 6
 • admin
 • Авто новини

коментарів 6


 • Rockmoon

  Еклезиаст Гапонович — Марта не могла так вчинити ? та й мене сьогодні вже 4 рази забанили, а Марта тільки ввечері з’явилася


  21.03.2018 у 16:02
  Увійдіть щоб відповісти


 • Арнаутова Аріна

  Десь на небі посміхається дідусь Дарвін :))


  21.03.2018 в 21:33
  Увійдіть щоб відповісти


 • Kashicage

  Нехай розповість як він свій бізнес починав. Зараз вони всі білі і пухнасті.?


  22.03.2018 у 06:09
  Увійдіть щоб відповісти


 • Капіца Любава Карпівна

  Обмірковує початок війни проти Росії.. І третьої світової… На перших двох добре піднялися На третій можливий облом, як у Англії з першої — спровокували, думали, острів ніхто не дістане, але приплили субмарини, прилетіли цепелліны.. Лід Зеплин… досі пам’ятають!


  22.03.2018 у 17:05
  Увійдіть щоб відповісти


 • Disar

  НЕ ХОЧУ ПРАЦЮВАТИ!!! ХОЧУ ЖИТИ НА ПАЙКИ ВІД РАЦІЇ!!! ЩО Ж ВИ РОБИТЕ БИНДЕРОВЦЫ?!?! РАЦІЯ СПАСИ ПАМАГИ! ПУКИН ВВЕДИ ВАЙСКА!!!! ДАЙТЕ КІЛОГРАМ ГРЕЧКИ РАЦИЯНЕ!!!!


  22.03.2018 в 23:15
  Увійдіть щоб відповісти


 • JoJoshura

  Та з такими темпами *розвитку*, його точно скоро не стане.


  23.03.2018 у 09:19
  Увійдіть щоб відповісти