Koenigsegg побудував гіперкар Agera з мотором мегаваттным

227

Авто новости

Користувач Instagram з ніком neildmr повідав про особливе гіперкар Koenigsegg Agera RS, що шведська компанія вибудувала спеціально для нього. Автомобіль іменується Agera RSN і оснащується мегаватної силовою установкою від моделі One:1.

На фотографіях видно, що кузовні панелі, колісні диски і аеродинамічний оперення гіперкара виконані з вуглецевого волокна. Застосовуються стилістичні рішення включають в себе «видимий вуглепластик», забарвлення основної частини автомобілі в білий і синій колір догани.

Koenigsegg Agera RSN оснащений п’ятилітровим твін-турбо двигуном V8 з випускним трактом і карбоновим впуском з инконеля з керамічним покриття, запозиченим у One:1. Віддача агрегату утворює 1360 кінських сил і 1371 Нм крутного моменту. Двигун працює в парі з семиступінчастою коробкою передач з двома зчепленнями.

Ви випадково розбили лобове скло в своєму автомобілі Форд і шукайте фахівців в СПб, які допоможуть вирішити вашу проблему? Заміна лобового скла Форд здійснюється майстрами компанії lobsteklo.ru. Зверніться до них і вони зроблять заміну.

  • Березень 22, 2018
  • Коментарів немає
  • admin
  • Авто новини