Спаржа може запобігти святкове похмілля

218

Научно

Напередодні нового року швидко наближається, оскільки всі отримують їх краще готове обладнання, їх записане рішення нових років, пляшки шампанського, приготованого, і спаржа, обладнана в холодильнику.З дуже великою кількістю шампанського, як інший алкоголь, прибуває похмілля, і хто хоче провести перший день 2013 в ліжку з похміллям?

Більшість людей хоче почати новий рік, освіжений з їх вирішення, зазвичай сідаючи на популярну дієту або здійснення, особливо після пустощів протягом свят, проте ці рішення можуть бути зухвалими з похміллям.Згідно з дослідженням з 2009, виданому Інститутом Продовольчих Технологів (IFT) в Журналі Науки про продукти харчування, спаржа може допомогти тілу прискорити метаболізм алкоголю.

Дослідження показало, що екстракт спаржі містить амінокислоти і корисні копалини, які можуть вилікувати алкогольне похмілля, і допомога дбайливо зберігають клітини печінки від токсинів.Команда експертів в Інституті Медичної науки і Чеджу, Національний університет в Кореї оцінив елементи молодих листя спаржі і пострілів, щоб диференціювати вплив на клітини печінки людей і щурів.«Амінокислота і мінеральне зміст, як знаходили, були набагато вище в листі, ніж постріли», сказав Б. В. Кім, провідний дослідник.

Оксидантный стрес на печінки слід з хронічного вживання алкоголю, як робить незручний фізичний результат, пов’язаний з похміллям.Кім пояснив:«Клітинна токсичність була значно полегшена у відповідь на лікування з екстрактами листя спаржі і пострілів. Ці результати становлять свідчення того, як біологічні функції спаржі можуть допомогти полегшити алкогольне похмілля і захистити клітини печінки».Спаржа officinalis є загальним овочем, потребляющимся по всьому світу.

Овоч має ефекти антирака, який є, чому він використовувався в якості рослинного лікарського засобу. Це також має протизапальні, протигрибкові, і сечогінні якості.

Попередній звіт з минулого року вказав на способи уникнути похмілля, включаючи:їжа перш, ніж випити алкоголь (їжа уповільнює поглинання алкоголю),пийте медленновыпейте склянку води після кожного напою алкоголю, щоб уникнути обезвоживаниявозьмите добавку вітаміну Вспите, як можна більше після вечірки законченоЗнаки і симптоми похмілля

Симптом — що-те, що людина відчуває, такі як відчуття запаморочення; у той час як знак — щось, що всі можуть помітити, такі як гіперемовані очі.Ознаки і симптоми найчастіше відбуваються вранці після ночі споживання великої кількості алкоголю, коли алкоголь крові людини значно знижується. Вони можуть включати:тошнотадепрессияускоренное сердечне сокращениегиперемированные глазаголовная больдиареябеспокойствогиперсаливациятело і болю мышцычувствительность до гучних звукамчувствительность до світла (фотофобія)біль у желудкервотажаждараздражительностькапризностьконцентрация задачметеоризмусталостьнеприятный запах з ртарасшатанность

мочьпохмельепраздничныйпредотвратитьспаржа

 • Жовтень 17, 2018
 • коментарів 10
 • admin
 • Науково

коментарів 10


 • Nalmewield

  яка убога життя, ну жита далі убоге


  17.10.2018 в 20:08
  Увійдіть щоб відповісти


 • Тетяна Безрукова

  Та я поняття не маю, він чи не він чесно кажучи — нічого ж крім написаного у відкритому доступі я не знаю. Просто не бачу мотиву, і викликає підозру що чувак взимку шукав роботу за 5 тис гривень, а потім типу купив машину для вбивства. Загалом хз, мутна справа. Але я даж не про те — чому б соратникам не носити його на руках, якщо вони вважають його невинним


  18.10.2018 в 09:00
  Увійдіть щоб відповісти


 • Shaligelv

  Спочатку збили літак в євреями над Чорним морем (ви в курсі що тоді проходили спільні навчання Рашки і України? Наші генерали підстилки взяли відповідальність на себе заявивши що це Україна нібито винна, Рашка досі не визнала що винна в тій трагедії Україна, можете почитати в інеті) потім вбили президента Польщі, нібито аварія, тепер вбили цього Мержери. Всіх неугодних вбивають в Рашке за старою доброю КГБшной традиції, типу аварія, ми не причому, я б на місці високопоставленої особи ні ногою в Парашу.


  18.10.2018 у 19:16
  Увійдіть щоб відповісти


 • Fenrile

  Шобы отримувати бабло :))


  18.10.2018 в 23:53
  Увійдіть щоб відповісти


 • Malaril

  шизоид


  19.10.2018 в 08:57
  Увійдіть щоб відповісти


 • Thotus

  ось ще — османський сунітський султан і халіф Явуз Селім I (Грозний), нещадно винищував шиїтів.


  19.10.2018 у 20:11
  Увійдіть щоб відповісти


 • Мажулина Аріна

  Який жирний дитина, тільки на Хрещатик поміщається.


  20.10.2018 у 03:48
  Увійдіть щоб відповісти


 • Кошелькова Вероніка

  Ну, добре відпочити, сильно багато не бухай! ?


  20.10.2018 в 18:57
  Увійдіть щоб відповісти


 • Суханова Наталія

  дууже просто забанений — якщо тебе відключити від россми десь на півроку, то тобі адекватного в моїх постах здасться набагато більше :))


  20.10.2018 в 19:42
  Увійдіть щоб відповісти


 • Aragul

  Долари, летять за вітром, донесло до американської бази …


  21.10.2018 у 07:26
  Увійдіть щоб відповісти