Дата в історії: зійшов з конвеєра останній studebaker

36

Якщо розповідати історію компанії studebaker, це буде довгий процес. Можна згадати і їх легендарні седани сорокових років, і військові вантажівки, які були популярні і в срср. Мабуть, сьогодні ми розповімо про модель, яка підвела концерн до заходу.

Це studebaker avanti – революційна модель, треба сказати. По-перше, дизайн-на початок шістдесятих років це був вкрай помітний автомобіль-прямі лінії і рубані форми. Ця стилістика в повну силу вступила лише в сімдесятих! відзначимо, що розробкою автомобіля займався знаменитий дизайнер 50-х років xx століття — раймонд лоуі. Найбільш значущі його роботи – пляшка coca-cola, «ракушка» shell. Але повернемося до машини-нові рішення дивним чином переплелися з більш традиційними штрихами на зразок великих круглих фар. По-друге, кузов автомобіля був виконаний зі склопластику, що теж було незвично на той момент.

На жаль, за зовнішнім лоском ховалися агрегати від звичайних моделей середнього класу. В якості двигуна, наприклад, використовувався 4,7-літровий агрегат від моделі hawk. Чому автомобіль не користувався попитом? все просто: avanti був дуже дорогий – 4445 доларів сша. Легендарний корвет коштував майже на тисячу дешевше! автомобіль просто не витримав конкуренції з більш дешевими моделями. До того ж, штатний мотор на 240 кінських сил, знову ж таки, програвав тому ж самому «корвету», звичайно ж, інженери спробували доопрацювати двигун, але всі модернізації вилилися в підвищення ціни.