Порушення психічного здоровя, повязані з насильством у сімї

266

Научно

Нове дослідження з Великобританії вважає, що досвід насильства в сім’ї більш поширений серед дорослих з усіма видами психічного здоровьянарушения, ніж у населення в цілому. Дослідники, від Інституту Королівського коледжу в Лондоні Психіатрії та Брістольського університету, говорятих результати дослідження пропонують, щоб лікарі знали про зв’язки і гарантувати, що пацієнти з проблемами психічного здоров’я охороняються від насильства в семьеи лікував від ефектів психічного здоров’я такого зловживання.

Вони пишуть про їх результати дослідження в проблемі 26 грудня онлайнового журналу PLoS ONE відкритого доступу.Дослідження, систематичний огляд і метааналіз виданих даних, є частиною, ЗАБЕЗПЕЧУЮТЬ, 5-річна програма досліджень на фінансованому насильство в семьенациональным інститутом дослідження в області охорони здоров’я (NIHR).Попереднє дослідження в області зв’язку між проблемами психічного здоров’я і насильством в сім’ї мало тенденцію зосереджуватися переважно на депресії.

Для цього нового аналізу, reseachers об’єднав дані від 41 дослідження в усьому світі, щоб оцінити поширеність і розбіжності чоловіків і женщинс різними видами порушень психічного здоров’я, які є потерпілими від насильства в сім’ї.Вони знайшли, наприклад, що:У порівнянні з жінками без порушень психічного здоров’я, виміряних по дорослому житті, жінки з депресивними розладами були приблизно 2,5 разаболее ймовірно бути потерпілими від насильства в сім’ї (з поширеністю, оціненої в 45,8%).

Для жінок з тривожними розладами це число було більше ніж 3,5 рази з оцінкою поширеності 27,6%.І жінки з посттравматичним стресовим розладом (PTSD), можливості того, що випробували насильство в сім’ї були в 7 разів більше (распространенностьоцените 61,0%), ніж жінки без проблем психічного здоров’я.Жінки з іншим психічним здоров’ям diagonoses, такі як розлади харчової поведінки, обсесивно-компульсивний порушення (OCD), шизофренія, біполярні розлади, иобщие проблеми психічного здоров’я, також більш ймовірно, зазнають насильство в сім’ї порівняно з жінками без психічного здоровьядиагнозы.

Для чоловіків була подібна структура. Порівняно з чоловіками без діагнозів психічного здоров’я чоловіка з усіма типами психічних розладів були також большевероятно, бути потерпілими від насильства в сім’ї, за винятком того, що оцінки поширеності були набагато нижче, ніж для жінок, запропонувавши його, набагато меньшераспространенный для чоловіків, щоб бути в кінці отримання повторного важкого домашнього насильства, ніж жінки.Провідний автор Луїза Говард, викладач в Інституті Короля Психіатрії, повідомляє у заяві, з якою дослідження знаходить обидві чоловіків і женщинпроблемы психічного здоров’я — також ті в підвищеному ризику для домашнього насильства, означаючи що:«Дані свідчать, що існує дві речі, що відбуваються: насильство в сім’ї може часто приводити до потерпілих, які отримують психічні проблеми зі здоров’ям,і люди з проблемами психічного здоров’я, більш ймовірно, зазнають насильство в сім’ї.”«Фахівці в області психічного здоров’я повинні знати про зв’язок між насильством у сім’ї та проблемами психічного здоров’я, та гарантувати їх пациентыбезопасны від насильства в сім’ї та лікуються від впливу психічного здоров’я такого зловживання», вона переконує.Глобальні оцінки пропонують за їх цілого життя, betwee 15 і 71% жінок відчуває фізичне або сексуальне насильство від партнера.

Ілюстрації з британського Огляду Злочину 2010-11 оцінюють 27% жінок та 17% чоловіків у британському зловживанні досвіду від їх партнера під времяих ціле життя, з жінками, є більш вірогідним випробувати повторене і тяжке насильство, ніж чоловіки.Визначення насильства в сім’ї у Великобританії збирається змінитися і буде також включати тих віком 16 та 17.

З березня 2013 буде Міністерство внутрішніх делопределите насильство в сім’ї як:«… будь-який інцидент або структура інцидентів контролювання, примусового або загрозливого поведінки, насильства чи зловживання між тими у віці 16 або по тому, ктоили були близькі партнери або члени сім’ї незалежно від статі чи сексуальності. Це може охопити, але не обмежена, психологічний,фізичний, статевий, фінансове або емоційне насильство.”Співавтор Джин Федер, викладач у Школі Брістольського університету Соціальних і Медичного обслуговування району та головного слідчого ЗАБЕЗПЕЧУЄ,каже:«Ми сподіваємося, що цей огляд приверне увагу до потреб психічного здоров’я вижили насильства в сім’ї і нагадає лікарів загальної практики і умственныймедицинские команди, що досвід насильства в сім’ї може стояти за поданням проблем психічного здоров’я.”

Автори також закликають до більшої кількості досліджень, наступних за людьми з розумовою disoders, щоб ідентифікувати різні способи, з яких вони можуть закінчити тим, що були пострадавшимидомашнее насильство. Такі результати дослідження могли, наприклад, допомогти проектувати кращі медичні послуги.

У 2011 Feder створив у співавторстві статтю, опубліковану в Скальпелі, показали GP і медсестер, навчених запитати пацієнтів про насильство в сім’ї, і какчтобы направити їх легко в правозахисні організації, у 22 рази більш ймовірно, задокументують направлення до лікаря фахівця жінок, що переносять домашнє насильство порівняно сте без навчання.

здоровьенарушениенасилиепсихическийсвязанный

 • Жовтень 15, 2018
 • коментарів 8
 • admin
 • Науково

коментарів 8


 • Малюгіна Ніна

  Не все так погано. Можна вирізати отвори з боків, роздати весла буряти і кадыровцам і нехай вони гребуть як Олександр Македонський ?


  15.10.2018 у 20:28
  Увійдіть щоб відповісти


 • Мухова Ксенія

  Привіт :)) Та мені здається що ніхто в це не вірить, просто мукають схвально тому шо вважають шо так треба :))


  15.10.2018 в 23:51
  Увійдіть щоб відповісти


 • Munos

  Російське національне єдність — співпрацює з верхівкою росії і підтримується на державному рівні, от такі “борці” з фашистами.


  16.10.2018 у 05:31
  Увійдіть щоб відповісти


 • Dalanrad

  У кулуарах давно ходять чутки що вони подовгу сидять в закритому кабінеті далеко за північ. Також були помічені випадки коли Пісків залишався в резиденції президента на ніч. З-за цього стався розлучення президента Путіна і його дружини. Був інцидент, коли дружина зайшла в кабінет без стуку і побачила Путіна лежить на столі животом зі спущеними штанами і Пєскова який вводить свій дітородний орган у Путіна. Дружина вибігла з резиденції зі сльозами на очах.


  16.10.2018 в 14:52
  Увійдіть щоб відповісти


 • Adriera

  хіба шо отделным позиціях. Зара знайду цифрі ввп


  17.10.2018 в 00:08
  Увійдіть щоб відповісти


 • Аслаханов В’ячеслав

  За останніми даними заклав бомбу Яценюк, згадавши свої навички війни в Чечні проти руцких ))))))


  17.10.2018 в 08:46
  Увійдіть щоб відповісти


 • Ентін Михайло

  Ну я серйозно, які варіанти є?


  17.10.2018 в 23:48
  Увійдіть щоб відповісти


 • Gakazahn

  Отрути, як ти гадаєш, за кого взяли кредит києву,який ща перенесли на держборг? Підказка — прізвище на П починається ? загалом подобається вам Гепа — заради Бога. Тільки думаю після його відходу з влади стільки всього спливе, що там не тільки штани діряві вилізуть, але і труси :))


  18.10.2018 в 09:56
  Увійдіть щоб відповісти