2020 Toyota Supra – секретів у зовнішності більше немає!

212

Випадковий Новорічний подарунок для всіх фанатів Тойота Супра

Toyota Supra 2020 року буде представлена на Північноамериканському міжнародному автосалоні в наступному місяці, але, схоже, японська компанія випадково зіпсував сюрприз. Або, навпаки, зробила подарунок всім стражденним напередодні Нового року.

За даними завсідників форуму «SupraMKV», вкидання був випадково зроблений німецьким підрозділом компанії «Toyota Germany». Ось ці фотографії розбрату:

Фото №1

2020 Toyota Supra – секретів у зовнішності більше немає!

Фото №2

2020 Toyota Supra – секретів у зовнішності більше немає!

Давайте розглянемо фотографії, раз більше немає ніяких секретів у зовнішності спорткара серійного п’ятого покоління більше немає.

Передня частина Supra отримала три великих повітрозабірника і тонкі світлодіодні фари. Ми також можемо розглянути на картинці великий, розділений надвоє передній спліттер, новий капот без прозорого скла нагорі, і три великих повітрозабірника в нижній частині носатого бампера.

Дивіться також: Чому Toyota Supra стала легендою

Просуваючись до корми, ми бачимо вентиляційні отвори в передніх крилах і унікальне засклення. Дах «Супры» – «бульбашкова», складається з двох півсфер, аеродинамічні бічні спідниці і легкосплавні колеса, з високопродуктивною гальмівною системою доповнюють картину спорткара.

За м’язистими широкими задніми крилами знаходиться спортивна корми, на якій виділяється помітний спойлер і присутні дуже тонкі, спадаючі з боків, задні ліхтарі. Тут же ми бачимо агресивний задній бампер з вбудованим дифузором і центральним стоп-сигналом в стилі F1. Завершує картину подвійний спортивний вихлоп.

2020 Toyota Supra – секретів у зовнішності більше немає!

Шпигунська фотографія Toyota Supra п’ятого покоління

Toyota була жорстко обмежена за технічними характеристиками рамками кооперації з німецьким виробником з Баварії. Головний інженер Supra Тэцуя Тада вже підтвердив, що автомобіль буде оснащений двигуном BMW. Так, у родстері Z4 M40i двигун видає 382 к. с. 500 Нм крутного моменту. Значить у і «Супра» буде стільки ж. Це дозволить японському родстеру розганятися з 0 до 96 км/год всього за 4,4 секунди.

Дивіться також: Куди тільки не ставили портсигари в автомобілі минулого | Розповідь

Ми також можемо очікувати адаптивні амортизатори і електричний диференціал з підвищеним внутрішнім тертям. Модель також отримала ідеальну развесовку 50/50 і кузов, майже такий же жорсткий, як на Lexus LFA.