Епігенетика є критичним фактором в гомосексуалізмі

214

Научно

Епігенетика є експресією генів, якою управляють короткочасні переходи, відомі як позначки епітаксійного шару. Ці позначки епітаксійного шару, здається, важливий фактор, часто не учитывающийся для сприяння в закоренелую таємницю того, чому гомосексуалізм існує, і нове дослідження говорить, що це має.

Нове дослідження, видане в The Quarterly Review Біології, показує, що визначені для підлоги позначки епітаксійного шару можуть сприяти гомосексуалізму. Зазвичай, ці позначки епітаксійного шару не успадковані і таким чином втрачені.

Однак, коли вони не втрачені, вони в змозі перейти від батька дочки чи матері синові.З точки зору розвитку гомосексуалізм є особливістю, не прогресуючої або триваючої в процесі дарвинистского природного відбору.

Гомосексуалізм з’являється у чоловіків і жінок у кожній культурі. Більш раннє дослідження встановило той гомосексуалізм, передається між поколіннями в сім’ях, припускаючи, що корінь статевого переваги є генетичним. Незважаючи на те, що до теперішнього часу, ніякої ген гомосексуалізму не був знайдений. Тому дослідження продовжують шукати генетичний зв’язок.

Більш раннє дослідження запропонував модель з допомогою теорії дарвинистского розвитку і наявності чоловічого гомосексуалізму в народонаселенні, об’єднаному з ідеєю статевим шляхом антагоністичного вибору.Дослідники від Робочої групи на Внутригеномном Конфлікті в Національному Інституті Математичного та Біологічного Синтезу (NIMBioS) використовували теорію розвитку, об’єднану з поточними оновленнями молекулярної регенерації експресії гена і впевненого в андрогене статевого розвитку, щоб створити математичну та біологічну модель, що пояснює роль епігенетики в гомосексуалізмі.

Епігенетика є Ключовим гравцем у Статевому ПредпочтенииОтметки епітаксійного шару діють як інший шар інформації, сплавленной до наших генах, керуючим їх виразом. По суті гени тримають напрямку, в той час як позначки епітаксійного шару інструктують, як вони поміщені в рух і закінчені.

Історично, позначки епітаксійного шару усуваються і створюються знову з кожним поколінням, але нове дослідження показує, що вони можуть випадково передати між поколіннями, викликавши загальні риси у межах сімей та з’явившись як розділені гени.Визначені для підлоги позначки епітаксійного шару зроблені під час раннього розвитку плоду і служать безпекою проти значного природного зміни в тестостерон, що відбувається в останньому розвитку плоду. Наприклад, визначені для підлоги позначки епітаксійного шару перешкоджають тому, щоб жіночі плоди стали чоловічими, коли існують незвично високі існуючі рівні тестостерону, і навпаки для чоловічих плодів.

Різні види позначок епітаксійного шару охороняють різні визначені для підлоги особливості; деякі захищають геніталії, інші захищають сексуальну орієнтацію, і це дослідження пропонує, щоб інші дбайливо зберігали перевагу сексуального партнера.Коли ці позначки епітаксійного шару передаються між поколіннями від батьків дочкам або матерям, синам, у них є потенціал, щоб привести до зворотних ефектів. Результатом є фемінізація особливостей у синах або маскулінізації деяких особливостей у дочок, випадково впливаючи на статеве перевагу.Це дослідження забезпечує відповідь на еволюційну таємницю гомосексуалізму, припускаючи, що «статевим шляхом антагоністичні» відмітки епітаксійного шару можуть час від часу проходити з покоління в покоління і приводити до гомосексуалізму в дітей протилежної статі.

Математичне моделювання показує, що кодування генів для цих відміток епітаксійного шару може поширитися в населенні легко, тому що вони незмінно піднімають фізичну форму батька, але дуже рідко стираються і не зменшують фітнес в їх дітях.Співавтор дослідження Сергій Гаврилець, заступник директора NIMBioS наукових дій і викладач в університеті Теннессі-Ноксвилла, завершив, «Передача статевим шляхом антагоністичних відміток епітаксійного шару між поколіннями є найвірогіднішим еволюційним механізмом феномену людського гомосексуалізму».

гомосексуализмкритическийфакторэпигенетикаэпитаксиального шару

 • Червень 18, 2018
 • коментарів 8
 • admin
 • Науково

коментарів 8


 • Малахов Мартин

  Хрущов б давно тапком по трибуні лупив, а Путін — сцыкло :))


  18.06.2018 в 23:49
  Увійдіть щоб відповісти


 • Газінський Феофан

  молодці ?


  19.06.2018 у 05:43
  Увійдіть щоб відповісти


 • Forcesong

  Як Цой? :))


  19.06.2018 в 13:13
  Увійдіть щоб відповісти


 • Dainos

  *українці*, як ви себе почуваєте? А як почувалися, коли були Радянський Народ?


  20.06.2018 у 03:41
  Увійдіть щоб відповісти


 • Cergas

  по веб-камерам видно, що популярний шо пісєц :))


  20.06.2018 в 11:23
  Увійдіть щоб відповісти


 • Dalhala

  одне іншому не заважає :))


  20.06.2018 у 20:51
  Увійдіть щоб відповісти


 • Буданова Клара

  Ясно ? а скільки ща поїздів? Я давно їздив, тоді поїздів 8 було в добу з москви в київ (частина проходять)


  21.06.2018 у 05:33
  Увійдіть щоб відповісти


 • Morluth

  Ех, кіт, почуття гумору б тобі відсипати :))


  21.06.2018 в 14:59
  Увійдіть щоб відповісти