Дольф Лундгрен знявся в рекламі будівельної техніки Volvo

270

Відео Volvo «Workout» з Дольфом Лундгреном.

Пропонуємо подивитися цікаву рекламу компанії Вольво, яка запросила для участі в зйомках актора Дольфа Лундгрена.

Цей вірусний ролик, який, безумовно, стане популярним в Мережі, рекламує будівельну техніку Вольво. Зірка фільму «Нестримні» знявся в ролі сержанта, який тренує свої «війська», що представляють собою спецтехніку Вольво.

У ролику ви побачите кілька рядів екскаваторів Volvo всіляких розмірів, починаючи від маленького симпатичного і закінчуючи справді гігантськими машинами. Далі Лундгрен вигукує кілька фраз і починає «навчання» техніки.

В одному з кадрів ви можете бачити маленький екскаватор в першому ряду, на який звернув увагу Дольф Лундгрен. Це компактний екскаватор Volvo EC27D. Далі в ролику ви побачите, як Лундгрен блискуче спародіював багатьох своїх героїв бойовиків, змусивши техніку тренуватися у важких умовах.

Дольф Лундгрен знявся в рекламі будівельної техніки Volvo

Ще одним важливим моментом у вірусному відео було, коли все той же маленький екскаватор Volvo EC27D підтягується на величезній металевій рамі. Тепер робітники, які будуть працювати на цьому невеликому екскаваторі, будуть знати, що робити з Volvo EC27D в обідню перерву…))

Екскаватор – одна з найбільш універсальних машин. Незалежно від того, переміщує він землю, тягне важкі вантажі по нерівній поверхні або навіть піднімається в повітря, це відео наочно демонструє, наскільки сучасні екскаватори Volvo універсальні.

Дольф Лундгрен знявся в рекламі будівельної техніки Volvo

Ось що розповів Білл Лоу, старший віце-президент з корпоративних комунікацій Volvo CE, про короткометражному фільмі:

  • «Це хороша демонстрація гнучкості і сили наших екскаваторів, від маленьких до великих.
  • «Наші екскаватори щодня працюють на будівництвах по всьому світу, що вимагає саме цієї сили і витривалості разом з досвідченими операторами за кермом».

Також у ролику відразу після сцени з підтягуванням ви можете бачити два величезних гусеничних екскаватора; один з них – великий, важкий Volvo EC750E.

В кінці ролика, коли сонце падає до горизонту, Лундгрен говорить своєму «війську», що він гордий за досягнення взводу. Далі актор сідає в курний старий позашляховик-пікап і їде.

Так, ролик, звичайно, знятий професійно. Незважаючи на те що це рекламний ролик, дивитися його цікаво. Не те що російську рекламу по ТБ.