Як і слід було очікувати: платні парковки тепер і за МКАДом

243

Платні парковки захоплюють нові території

Платні парковки вийшли за межі МКАД. Напевно, цією новиною навряд чи можна когось здивувати, адже цілком логічно, що платні парковки приносять гроші, а будь-якого бюджету вони потрібні. Тому, навіть незважаючи на запевнення столичних органів управління на початку епопеї з введенням платних парковок в центрі Москви від 2013 року про те, що за межі Садового – ні-ні, вірилося якось насилу. Так і вийшло – дорожні площі розрослися в наступні роки досить швидко і масово: спочатку до кордонів Третього транспортного кільця, а потім вже і в «предмкадье».

Дивіться також: Як оплатити парковку?

І ось відбулося! Бурхливий розвиток таких приємних оку парковок з розміщеними поруч з ними табличками з трьома монетами розпочнеться за межами Московської кільцевої. Все офіційно. В базі опублікованих документів Департаменту транспорту та розвитку дорожньо-транспортної інфраструктури міста Москви був опублікований наказ, що доповнює перелік вулиць, на яких за стоянку буде стягуватися плата. Платні стоянки поки з’являться в Новокосіно. Тому, що проживають в районі місцеві жителі і гості, будьте пильні і, паркуючись, завжди уважно стежте за знаками. Якщо бачите подібний знак 8.8,

Як і слід було очікувати: платні парковки тепер і за МКАДом

це явна ознака того, що парковка платна і коштує оплатити перебування на ній стоїть автомобіля.

Наводимо список вулиць, на яких буде введена платна парковка:

Городецька вулиця

Ніколо-Архангельський проїзд

Новокосинская вулиця

Носовихинское шосе (в межах кордонів міста Москви)

Проектований проїзд № 326

Салтыковская вулиця (від перетину з вулицею Миколи Старостіна до перетину з Ніколо-Архангельським проїздом)

Суздальська вулиця

Суздальський проїзд

вулиця Галини Вишневської

вулиця Миколи Старостіна

Як і слід було очікувати: платні парковки тепер і за МКАДом

Відзначається, що на зазначених вище вулицях буде введено так званий «знижений добовий тариф». Що це означає в рублевому еквіваленті на сьогоднішній день, не зовсім ясно – зниження плати на 25, 50%? Можливо. Але ми знаємо точно, що краще заплатити кілька сотень рублів за паркування на платному місці (тарифи зараз відповідають від 40 до 80 рублів за годину), ніж оплачувати потім пристойний штраф за ігнорування знаків. Нагадаємо, що оштрафують за статтею 8.14 (ч. 2) Кпап міста Москви:


Стаття 8.14. Несплата за розміщення транспортного засобу на платній міський парковці


2. Несплата за розміщення транспортного засобу на платній міський парковці

тягне за собою накладення адміністративного штрафу на громадян, посадових осіб та юридичних осіб у розмірі двох тисяч п’ятисот рублів.

Дивіться також: Штрафи, за які не передбачена 50% знижка для легкових автомобілів

До речі, збити 50% знижкою не вийде, оскільки передбачений Кпап р. Москви, а не Російської Федерації.