Москва може ввести квоту на кількість ліцензій автомобілів таксі

267

Кількість автомобілів таксі в столиці можуть обмежити: Департамент транспорту

Департамент транспорту Москви подумає над тим, чи потрібно вводити квоту на кількість ліцензій автомобілів таксі, тобто обмежувати кількість працюючих у столиці автомобілів, оскільки влада Москви, по всій видимості, дійсно стурбовані неконтрольованим зростанням кількості таксистів.

Дивіться також: З 1 червня 2018 року в Московській області змінюється порядок видачі дозволів автомобілів таксі

Як нагадує агентство міських новин «Москва», кілька років тому на прохання департаменту кафедра автомобільних перевезень Московського автомобільно-дорожнього університету (МАДІ) розрахувала необхідну кількість автомобілів таксі в столиці, виходячи з ряду параметрів.

«На той момент це кількість становила 55-57 тис. автомобілів, необхідних для роботи в місті», – повідомив заступник керівника Департаменту транспорту та розвитку дорожньо-транспортної інфраструктури Дмитро Пронін.

З тих пір багато вступні змінилися, і тепер знову настав час перерахунку: «Ми будемо просити колег оновити, щоб розуміти цю цифру на поточний момент», – додав Пронін.

За даними Міністерства транспорту по Москві, в столичному регіоні працює практично 50 тис. таксистів, в Московській області працівників сфери набагато більше – понад 120 тис. При цьому за домовленістю між Москвою і областю таксисти з Підмосков’я можуть на законних підставах працювати і в столиці: Угоду між урядом Москви й урядом Московської області про взаємодію у сфері організації перевезень пасажирів і багажу легковим таксі на території міста Москви і Московської області

Що це означає? Правильно – «перенаселення» автопарку. Підвищену конкуренцію, зниження доходів працівників, додаткові пробки на дорогах і так далі. Щоб такого не було, і вводяться подібні квоти, коли кількість виданих ліцензій не може бути вище певного порогу. Яким він буде – покаже час.