Як через проблеми з дружиною судові пристави позбавляють водіїв ” прав»

13

Наш читач, як і переважна більшість громадян, не сильний в юридичних тонкощах, а тому він і не зміг розібратися в ситуації без сторонньої допомоги. А скільки ще водіїв потрапляють в схожі історії, не уявляючи, як з них виплутатися? вважаємо за необхідне нагадати тим, хто забув, і розповісти тим, хто не знав, про те, що ж таке обмеження дії «прав», як його зняти і про що важливо пам’ятати, щоб такого ніколи не сталося.

Така міра, як обмеження дії водійського посвідчення, вступила в силу в січні 2016-го — вона введена федеральним законом від 28 листопада 2015 року n 340-фз «про внесення змін до федерального закону „про виконавче провадження“ і окремі законодавчі акти рф». Згідно зі ст. 67, тимчасове обмеження поширюється на всі види транспорту: автомобілі, вантажівки, мотоцикли, повітряні і морські суди.

У наступному пункті перераховуються причини, за якими водія можуть «обмежити в правах». До таких, крім несплати аліментів, відносяться борги з відшкодувань шкоди (здоров’ю, у зв’язку з втратою годувальника, заподіяних злочином), недотримання вимог немайнового характеру, пов’язаних з вихованням дітей, а також «прострочені» адміністративні штрафи.