Літні споживачі аспірину більш імовірно, щоб захворіти макулярної дегенерацією

414

Научно

Регулярне використання аспірину було пов’язано зі значно підвищеним ризиком вікової макулярної дегенерації (AMD), згідно з недавнім дослідженням, виданому в ДОВГІЙ БАВОВНЯНОЇ ОДЯЗІ.Макулярна дегенерація є умовою, що в основному впливає на літніх людей і призводить до прогресивної втрати бачення. Відбувається, коли сітківка стає пошкодженої, приводячи до повільного зниження в сетчаточной функції.

Нещодавнє дослідження заявило, що вікова макулярна дегенерація збирається збільшитися з 20% людей вище віку 60 подання вже ранні ознаки умови.Згідно довідкової інформації в дослідженні:«Використання аспірину в США широко поширене, приблизно з 19,3 відсотками дорослих, які повідомляють про регулярному споживанні, і повідомило про збільшення використання з віком. Результати одноразових обстежень використання аспірину і його відношення до вікової макулярної дегенерації (AMD) були суперечливі.

AMD є потенційно сліпучим умовою, для якого поширеність і рівень збільшуються зі збільшеним виживанням населення, і регулярне використання аспірину поширене і стає більш широко поширений в людях у віковому діапазоні в самому високому ризику для цієї хвороби. Тому обов’язково далі досліджувати цю потенційну асоціацію.”

Дослідження, на чолі з Барбарою Е. К. Кляйн, доктором медицини, М. П. Х., університету Вісконсинською Медичної школи та охорони Здоров’я, Мадисона, спробувало визначити, пов’язаний чи аспірин з підвищеним ризиком AMD.Вони проаналізували дані Дослідження Ока Бівер-Дэма, поздовжнього заснованого на населенні дослідження вікових хвороб очей. У загальній складності 4 926 осіб брали участь в дослідженні.

Кожні п’ять років, від 1998-1990 до 2008-2010, експертизи були виконані. Вони запитали їх про своє використанні аспірину, зокрема взяли вони аспірин більше двох разів в тиждень більше 3 місяців.Протягом дослідження вони знайшли, що 512 осіб розвинули ранню AMD, і 117 розвинув останню AMD.

Більш високий відсоток постійних споживачів аспірину, як знаходили, розвивав останню AMD порівняно з особами, які не використовують свого права (1,8 відсотка в порівнянні з 1,0 відсотками). 1,4 відсотка споживачів аспірину розвинули неососудистую AMD порівняно з лише 0,6 відсотками осіб, які не використовують свого права.Не було жодної асоціації, знайденої між застосуванням аспірину і рівнем ранньої AMD.Автори завершили:«Наші результати дослідження є відповідними невелике, але статистично виразною зв’язку між регулярним використанням аспірину і рівнем неососудистой AMD.

Додаткове повторне дослідження потрібно, щоб підтверджувати наші спостереження. Якщо підтверджено, визначення причинних механізмів може бути важливим в методах, щоб заблокувати цей ефект запобігти або затримати розвиток неососудистой AMD в людях, які використовують аспірин, особливо щоб запобігти CVD».

аспиринболеевероятнопожилоепотребитель

 • Серпень 6, 2018
 • коментарів 10
 • admin
 • Науково

коментарів 10


 • Сухиха Аліса

  Всі ознаки фашизму підходять сучасної Раші. Відбирання територій у іншої держави під виглядом історичної справедливості, звинувачення у своїх бідах американців, українців, євреїв, вождізм, загальний “одобрямс” діям влади що б вона не робила і які закони не брала. А про майдан не киздите расеянцы, там висів плакати, ми проти путіна, але разом з росеянцами і це у вас тварі у перших з’явилися руху “рашка для руських”, “хто не скаче той какол”, ви фашисти і нацисти расеянские.


  06.08.2018 у 16:45
  Увійдіть щоб відповісти


 • Ганна Якововна

  Це руцький світ. Будні руцького мірка.


  07.08.2018 в 09:53
  Увійдіть щоб відповісти


 • Blackshaper

  Англія хоче бути почутою:)) Про кого-то я це вже чув :))


  07.08.2018 в 11:33
  Увійдіть щоб відповісти


 • Клима Юлія

  Відразу після того як ти отключишься від пиндосского інтернету, і викинеш комп з пиндосским процесором. Твої предки адже такого не мали? :))


  08.08.2018 в 01:29
  Увійдіть щоб відповісти


 • Ліпіна Ірина

  Та ніхто його ща всерьехз повертати не намагається. За шото торгуються, типу там за газ для донбасу не платити, або знижку побільше на перший квартал 2016


  08.08.2018 в 11:03
  Увійдіть щоб відповісти


 • Mom

  дик Україна не є ща метою терористів. Я до речі був там під час минулого заварушки( у 2010-му кажись). По телевізору дивилися новини по вечорах, на ккурорте все було спокійно


  09.08.2018 в 00:14
  Увійдіть щоб відповісти


 • Бобриков Денис

  менше часу якось незрозуміло звучить:) Різниця в часі на годину коротше


  09.08.2018 в 01:35
  Увійдіть щоб відповісти


 • Шевцов Інокентій Сергійович

  Міхалков любить тебе )))


  09.08.2018 в 10:55
  Увійдіть щоб відповісти


 • Краєвський Дем’ян

  Andrey Lol — я не бачив твій комент, але зазвичай тут скаржаться що стирають коменти як раз не по темі, причому топовим комментом зазвичай є той, на який оленів один одному плюсують. Якщо твій був не такий — прошу вибачення що неправильно зрозумів ?


  10.08.2018 у 04:02
  Увійдіть щоб відповісти


 • Bulis

  це твоя доля


  10.08.2018 у 06:29
  Увійдіть щоб відповісти