Peugeot почав продавати в росії моторолери: окремо від машин і дуже дорого

50

Російський ринок мотоциклів переживає дивовижні часи. Різкий зліт після багаторічного падіння став одкровенням навіть для експертів – через закриті кордони багато понесли свої гроші не в офіси туроператорів, а до дилерів, створивши справжній ажіотаж

Втім, загальне зростання зачіпає скутери в меншій мірі-від введення прав на «полтинники» сегмент так до кінця і не оговтався. Зате пару десятиліть тому скутери на нашому ринку продавали чи не всі великі виробники, включаючи таких екзотичних, як italjet.

Можна було знайти і нові скутери peugeot, в числі яких були такі культові моделі як speedfight 2. Зрозуміло, про відкриття представництва тоді мови не йшло, проте про широту і різноманіття ринку «табуреток» тих років сьогодні можна лише мріяти. І ось, грім серед ясного неба, peugeot motocycles офіційно приходить в росію!

Перший в нашій країні шоу-рум peugeot motocycles відкрився в столичній тригірній мануфактурі. Слідом за москвою магазини марки відкриються в санкт-петербурзі і сочі. Компанія виходить на ринок окремо від однойменного автовиробника – скутери peugeot не з’являться ні в автомобільних шоу-румах, ні в сервісах, їх продажами і обслуговуванням займуться окремі структури. І неспроста, адже в нашій країні peugeot motocycles буде позиціонуватися як преміальний бренд!

Звучить дивно, але, як мінімум, один преміальний скутерний бренд в світі є і це італійська vespa. Що збираються протиставити їй французи? європейська гамма моделей марки неймовірно широка і включає в себе навіть велосипеди і повністю електричні апарати. Однак, в росії на старті буде доступно всього дві моделі. 125-кубовий скутер django і триколісний максискутер metropolis з силовим агрегатом, обсяг якого досягає 400 кубів.

125-кубова “табуретка” оформлена в неокласичному стилі і відсилає до середини минулого століття. Її збирають в азії, але, незважаючи на простоту компонентів, зроблений апарат добротно. Витягнута корми пропонує широке і довге сідло для пілота і пасажира, а боковини і хвіст зроблені з металу – також, як у скутерів vespa. У преміальному сегменті натуральні матеріали цінуються куди вище пластика.

Metropolis випускають безпосередньо у франції, на заводі марки в парижі. Цей апарат вражає не тільки стильним дизайном, але і технологіями. Триколісна схема в мотомирі не нова, однак, французи обійшлися без прямих запозичень, розробивши передню підвіску з нуля. Оригінальний вийшов і функціонал-замість бічної підставки у цього скутера клавіша, що фіксує його у вертикальному положенні, а клавіша ручника винесена на торець керма. У вітрового скла є механічне регулювання, а всі внутрішні порожнини пластикового оперення зайняті гачками, боксами і бардачками.

Додатково до традиційної підсідельної ємності досить скромного розміру, metropolis пропонує ще один кейс, встановлений в задньому звисі. У нього окрема кришка, а його нутро пов’язано з основним багажником – при бажанні сюди можна вмістити щось довге. На думку спадають лижі, але навіщо вони тут?

Ціни, як і покладені преміуму, на рівні – за 125-кубовий django просять 349 000 рублів, а metropolis оцінюється в 1 249 000 рублів. При цьому плани амбітні-в прийдешньому сезоні марка планує продати близько 500 моторолерів.

( 2 оцінок, середнє: 5,00 з 5)