23 кращих речей, які можуть статися, коли ви керуєте

252

Ось що радує багатьох автолюбителів в машині

Автомобіль – це більше, ніж засіб пересування. Автомобіль – це наша культура, характер, виховання і амбіції. Для багатьох з нас автомобіль вже давно перетворився на щось більше. Для деяких машина – це ціле життя. Ми вже не раз розповідали вам про багатьох речах, які дратують водіїв. Тепер настав час поговорити про речі, які нас радують. Ось що радує чимало автолюбителів:

1. Коли водій, який відрізав вас або не пустив, застряє на дорозі з-за того, що його теж хтось не пустив у свій ряд

23 кращих речей, які можуть статися, коли ви керуєте

Вас дратують водії, які готові повіситися, але не пустити когось у свій ряд? Або ті, хто не бажає пропускати інші машини, вважаючи, що головна дорога – це як привілеї чиновників в Держдумі. На жаль, в нашій країні, на відміну, наприклад, від європейських країн, якось не заведено пропускати інших водіїв через одну машину. Мало того, що ми один одному часто не поступаємося навіть свою смугу руху, так деякі ще настільки ревно охороняють свою смугу руху, що готові отримати удар, але не пустити інший автомобіль. Це, звичайно, безглуздо і смішно. І знаєте, чому радіють багато водіїв, яких не пустив який-небудь «жадібний» автолюбитель? Коли він сам де-небудь застрягне в смузі, з-за того що його не пустили в смугу такі ж некультурні водії, як і він сам. Такі ситуації для нас прямо як бальзам на душу.

2. Коли ви виїжджаєте на довгий ділянку дороги, навколо якого немає нікого

23 кращих речей, які можуть статися, коли ви керуєте

Зізнайтеся, ви перевищуєте швидкість? Звичайно, це роблять більшість водіїв. А тепер дайте відповідь ще на одне питання. Ви перевищували швидкість набагато? І таких водіїв, впевнені, чимало. Ну хто встоїть від спокуси на порожній дорозі натиснути побільше педаль газу, щоб відчути, як в крові від швидкості піднімається рівень адреналіну?

3. Коли ви сідаєте на пасажирське сидіння і спостерігаєте за деревами, поки не заснете

23 кращих речей, які можуть статися, коли ви керуєте

Іноді кожному водієві хочеться пересісти на пасажирське сидіння. Адже в цьому також є свій кайф. Особливо подобається багатьом з нас, затишно влаштувавшись на пасажирському кріслі, дивитися на дерева, які діють на людину як гіпноз. Часто, дивлячись на дерева, багато люди засинають.

4. Коли ви по роботі планували з ким-то зустріч в годину пік і її призначають в декількох хвилинах ходьби від вашого офісу

23 кращих речей, які можуть статися, коли ви керуєте

Як же радіють багато людей, коли їх ділова зустріч в годину пік призначається недалеко від роботи. Особливо здорово, коли до місця зустрічі можна дійти пішки за кілька хвилин. Адже в цьому випадку не потрібно їхати годину-дві, штовхаючись в пробці, а потім повертатися назад. Це рідкісний випадок, коли можливість пройтися пішки радує навіть найзапекліших фанатів автомобілів.

5. Коли хтось нахабно намагається об’їхати автомобілі на узбіччі, але ніхто їх не пускає

23 кращих речей, які можуть статися, коли ви керуєте

Всіх нас дратують нахаби, які, порушуючи Правила дорожнього руху, намагаються проїхати швидше. Особливо злять такі торопыги, які, намагаючись об’їхати кілька машин, що виїжджають на узбіччя, а потім, підрізавши крайній ряд, влазять у потік, тим самим гальмуючи весь ряд.

Але саме радісне, коли таких нахабних водіїв ніхто не пускає. Наступного разу, коли побачите подібну ситуацію, подивіться на обличчя таких поспішайок, які не можуть виїхати з узбіччя. Їх вираз буде говорити сама за себе.

6. Безкоштовна парковка

23 кращих речей, які можуть статися, коли ви керуєте

На жаль, у великих містах Росії безкоштовна парковка стає розкішшю. Особливо в Москві, де влада знову підняли розцінки на паркінг. Знайти в наш час безкоштовну парковку в мегаполісі – це все одно, що виграти в миттєву лотерею. Так що коли автолюбителі якимось дивом знаходять в центрі великого міста безкоштовне паркувальне місце, це реально можна прирівняти до удачі в спортлото.

7. Коли ви мигцем побачили морду вашої собаки в бічному дзеркалі

23 кращих речей, які можуть статися, коли ви керуєте

На жаль, водіння автомобіля в останні роки – більше стрес, ніж задоволення. Особливо у великих містах, де кількість автотранспорту за останні десять років зросла в рази. Так що для багатьох з нас щоденне водіння машини перетворилося в сірі будні. Багато хто вже і не радіють, коли сідають за кермо. Але знаєте, хто може підняти вам настрій за секунди? Ваша улюблена собака, якщо висуне голову у вікно. Повірте, коли ви побачите в правому бічному дзеркалі заднього виду свою собаку, у вас миттю підніметься настрій.

8. Коли ваші найкращі друзі з вами в машині

23 кращих речей, які можуть статися, коли ви керуєте

Багато хто з нас не люблять їздити поодинці за кермом. Деяким з нас не вистачає в автомобілі наших веселих, безбашенних, чадних друзів. Адже тільки з ними в машині весело і радісно.

9. Коли інша сторона шосе стоїть у пробці, а ви їдете

23 кращих речей, які можуть статися, коли ви керуєте

У вас, напевно, не раз піднімався настрій, коли ви, проїжджаючи шосе, бачили, як інша зустрічна смуга геть стоїть у заторі, тоді як ви безперешкодно їдете по вільній дорозі. Так, звичайно, радіти чужим мукам не дуже добре. Але якщо мова йде про рух в годину пік, то вільна дорога для вас перетворюється в подарунок долі, виграш в лотерею і т. п. Ну як тут не порадіти.

10. Коли ви потрапляєте на всі зелені світлофори після довгого дня на роботі

23 кращих речей, які можуть статися, коли ви керуєте

На жаль, на наших дорогах рідко можна потрапити в зелену зону, на відміну від західних трас, де, як правило, застосовуються складні інтелектуальні світлофорні системи (якщо їхати з певною швидкістю, реально можна проїхати великий проміжок дороги на зелені світлофори). Варто відзначити, що в деяких містах Росії (наприклад, в Москві) застосовується інтелектуальна система регулювання руху за допомогою світлофорів. Але іноді ви можете потрапити в зелену зону навіть без складної системи світлофорів.

Дивіться також: 10 головних гріхів водіїв на дорозі

Так що коли ви, втомлений після довгого робочого дня, повертаючись додому, ви потрапите в подібну зелену хвилю з світлофорів, це не тільки радує вас, але і знімає вашу втому як рукою.

11. Коли ви їдете так пізно, що багато вже відключені світлофори

23 кращих речей, які можуть статися, коли ви керуєте

Повертаючись пізно додому, ви напевно помічали, що багато міські світлофори вимикаються. Це дуже радує, оскільки, коли поспішаєш швидше повернутися додому, не хочеться стояти на світлофорах на порожній дорозі.

12. Коли ви знаходите в місті місце для зупинки

23 кращих речей, які можуть статися, коли ви керуєте

На жаль, чим більше місто, тим менше вільних паркувальних місць. Але найбільший головний біль для будь-якого міста – це місця для безпечної зупинки автомобілів. На жаль, у великому місті важко знайти місце, де можна зупинити машину. Навколо, як завжди, повно знаків «Зупинка» та «Стоянка автомобілів заборонено». Наприклад, щоб знайти в Москві місце для зупинки машини, потрібно володіти навичками розвідки.

Але коли ви якимось дивом знаходите місце для того, щоб без порушення ПДР зупинити свою машину, ви починаєте радіти як дитина подарованої Дідом Морозом іграшці на Новий рік.

13. Або ще краще, коли ви, під’їжджаючи до забитої повністю парковці, бачите, як хтось їде прямо перед вами

23 кращих речей, які можуть статися, коли ви керуєте

Всі автолюбителі знають, що таке – шукати місце на забитому паркінгу біля ТЦ, супермаркету, дитячого садка, школи і т. д. Щоб примудритися приткнути там свій автомобіль в годину пік, треба бути щасливим людиною. Адже без везіння вам це навряд чи вдасться.

Найкращим подарунком для вас буде, коли ви, під’їжджаючи до парковці, побачите, як прямо перед вами з паркінгу виїжджає автомобіль.

14. Коли хтось добровільно в компанії пропонує бути тверезим водієм

23 кращих речей, які можуть статися, коли ви керуєте

Кожен з нас, хто любить випити в галасливій компанії, боїться, що на якійсь вечірці його призначать тверезим водієм. Логічно, що ніхто не хоче виконувати цю роль і дивитися, як веселяться його друзі. Найкраще, коли в компанії хтось добровільно призначає себе тверезим водієм. В такі моменти всі водії в компанії в душі радіють.

15. Коли ви можете відкинутися назад і покласти ноги на консоль

23 кращих речей, які можуть статися, коли ви керуєте

Як ми вже сказали, не завжди водії хочуть сидіти за кермом. Особливо коли мова йде про далеких подорожах, де рано чи пізно навіть самий запеклий фанат водіння втомлюється від керма. В такі моменти немає нічого кращого, як пересісти з водійського крісла у пасажирське, відкинутися назад і покласти ноги на торпедо.

16. Коли ви отримуєте хороші новини і починаєте відриватися в машині

23 кращих речей, які можуть статися, коли ви керуєте

Кожен з нас хоч раз отримував під час руху хороші новини. Наприклад, хтось прямо в дорозі дізнався, що дружина вдало народила первістка. Когось потішила звістка про вдало зданому іспиті в універ і т. п. В такі моменти у багатьох автолюбителів емоції б’ють через край і вони готові почати танцювати прямо за кермом.

17. Коли ви порушили швидкість і помічаєте в дзеркалі заднього виду екіпаж ДПС, але поліцейські зупиняють когось іншого

23 кращих речей, які можуть статися, коли ви керуєте

Кожен з нас коли-небудь порушував ПДР. Часто це відбувається ненавмисно. Багатьом водіям у такі моменти соромно. Також багато бояться, що їх помилку на дорозі помітять співробітники ГИБДД. В такі моменти, коли водії бачать у дзеркалі заднього виду екіпаж ДПС, у багатьох душа йде в п’яти. Але іноді нам щастить. Незважаючи на те, що ми прямо на очах співробітників ДПС порушили правила, вони з якихось причин зупиняють іншу машину. В цей момент ми на сьомому небі від щастя.

18. Коли ви відмінно вписується на парковці між машинами, де спочатку були не впевнені, що можете влізти на паркувальне місце

23 кращих речей, які можуть статися, коли ви керуєте

На жаль, з кожним роком знайти місце на парковці стає складніше і складніше. І виною всьому не тільки зростання числа автомобілів по всій країні. Не останню роль в нестачі паркувального простору зіграли автовиробники, які за останні 10-15 років значно розширили в розмірах свої автомобілі. Подивіться на старі автомобілі 80-х років. Всі вони були значно менше. Між тим за цей час паркувальні місця не расширись. Так що знайти парковку стає все важче й важче. Ось чому нам часто, щоб припаркуватися, доводиться вивертатися і демонструвати дива спритності, намагаючись влізти в вузьке паркувальне простір. В такі моменти нас найбільше радує, коли ми, незважаючи на те, що не були впевнені, що вліземо на парковку, вдало паркуємося між машинами.

19. Коли ви бачите поруч з собою автомобіль вашого кращого друга

23 кращих речей, які можуть статися, коли ви керуєте

Ми любимо зустрічати знайомих людей на дорозі. Це часто нам піднімає настрій, яке нам вічно псують в дорозі не зовсім адекватні водії. Але найбільше нас тішить, коли поряд зі своєю машиною ми помічаємо автомобіль свого кращого друга або подруги.

20. Коли ви повертаєте кермо однією рукою і ідеально встаєте на потрібне місце

23 кращих речей, які можуть статися, коли ви керуєте

Чим довше ми їздимо, тим більше втомлюємося. Особливо втомлюються руки. А як іноді хочеться керувати однією рукою! Але це небезпечно. А ось на парковці ви можете використовувати одну руку. Правда, не всі можуть впоратися однією рукою. Але коли це виходить, ми радіємо як діти.

21. Коли ви не знаєте, з якого боку знаходиться кришка бензобака, але, довільно під’їхавши до АЗС будь-якою стороною, вгадуєте, де знаходиться бензобак

23 кращих речей, які можуть статися, коли ви керуєте

На жаль, не у всіх автомобілях паливний бак знаходиться з одного боку. Ми знаємо, що у всіх автомобілів кришка бензобака знаходиться в різних місцях. І якщо на своїй машині ми, звичайно, знаємо, з якого боку під’їжджати до бензоколонці, то, коли сідаємо за кермо чужої машини, часто забуваємо заздалегідь подивитися, де знаходиться кришка бензобака, згадуючи про це тільки при вимушеному заїзді на АЗС. Та найбільше нас тішить, коли ми випадковим чином вгадуємо, з якої сторони знаходиться паливний бак. До речі, для того щоб в будь-якій незнайомій машині дізнатися, де знаходиться кришка бензобака, є простий лайфхак.

22. Коли ви витягаєте руку у вікно…

23 кращих речей, які можуть статися, коли ви керуєте

Ну що може бути краще, ніж висунути руку у вікно при русі в літній вечір!

23. Нас радує, коли ми їдемо по безлюдному шосе або дорозі

23 кращих речей, які можуть статися, коли ви керуєте

Знаєте, що потрібно для щастя міському жителю, який має автомобіль? Щоб відповісти на це питання, згадайте, що ви відчували, коли, вибравшись з тісного міста з жахливим кількістю машин, опинилися на пустельному шосе або дорозі. Ось в таких місцях люди і починають розуміти, що таке володіти машиною.