4 роки і 8 місяців, до такого терміну засудили Еріка Кітуашвілі

240

Давидыч вийде на полювання свободу в 2018 році

30 місячна епопея з одним з найбільш неоднозначних блогерів Росії – Еріком Кітуашвілі підійшла до законного фіналу. У Дорогомиловском суді міста Москви оголосили вирок визнаному винним у шахрайстві зі страховою (інсценував викрадення застрахованих преміальних автомобілів на загальну суму порядку 10 млн. рублів), а також відмиванні грошових коштів відомого Давидычу.

Дивіться також: Шоумен-стрітрейсер Ерік Давидович може сісти на 7 років

Сам Ерік винним себе не визнав, як не визнала вини та його дружина, яка за версією слідства також брала участь у злочинних операціях. Ганні Каганской, цивільній дружині автоблогера призначили 3 роки і 2 місяці колонії.

Стрітрейсер, блогер, журналіст і власник одного з самих розкручених сайтів про автомобільний тюнінг – «Smotra», Ерік Кітуашвілі отримав в загальній складності за свої пригоди 4 роки і 8 місяців позбавлення волі. Звинувачення просило 7 років. А оскільки з недавнього часу кожен проведений в СІЗО день, вважається за півтора дня в колонії, практично увесь термін призначеного йому судом стрітрейсер відсидів і йому можна було б вийти вже в 2019 році.

Але цього не відбудеться, швидше за все випустять раніше, в поточному році, оскільки з 1 листопада закінчується термін давності по одному з епізодів. Про це повідомляє захист Кітуашвілі. У зв’язку з цим буде подана апеляція, згідно з якою блогера повинні будуть звільнити із залу суду, повідомляють російські ЗМІ.