Dacia jogger-нові подробиці про майбутнє ларгус

11

Dacia прекрасно почуває себе в європі, а sandero навіть обійшов з продажу бестселер volkswagen — golf. У 2020 році румунський бренд припинив випуск фургона lodgy, залишившись без семимісного автомобіля. Тепер, як і було обіцяно кілька тижнів тому, dacia представила jogger, який в перспективі може збиратися в росії під брендом lada.

Новинка буде доступна в п’ятимісцевій і семимісній конфігураціях. До передньої стійки jogger виглядає так само, як sandero stepway, але його стеля вище на 40 міліметрів.

При довжині 4,55 метра jogger став найдовшою моделлю dacia. При цьому обсяг багажного відділення машини досягає 708 літрів в п версії. Склавши другий ряд сидінь, обсяг багажника збільшується до 1819 літрів.

Базова версія автомобіля буде поставлятися з тримачем для смартфона, який замінить сенсорний екран мультимедійної системи. Також в “базі” обіцяють датчики світла і дощу, круїз-контроль з обмежувачем швидкості і мультируль.

Як і нові sandero, sandero stepway і logan, jogger буде пропонуватися з бензиновими і газовими двигунами. Турбодизеля не передбачається. Зокрема, машину оснастять новим літровим трициліндровим двигуном потужністю 110 к.с. Він стане найпотужнішим в лінійці моторів.

Версія з гбо матиме запас ходу близько 1000 кілометрів завдяки 40-літровому балону для газу і 50-літровому бензобаку. Пізніше з’являться інші двигуни.