Топ-5 електрокарів з Парижа: підбірка

202

Електричні моделі з Паризького автосалону, про які ви мріяли!

Електричні автомобілі йдуть! На автосалон в Парижі виробники привезли електричні моделі, напхані електронікою, всіх можливих бюджетних ніш. Ми відберемо лише п’ять найцікавіших моделей, на які, як нам здається, явно варто поглянути.

Renault K-Ze

Топ-5 електрокарів з Парижа: підбірка

Електричні автомобілі в ударі? Безумовно, так! Ось, подивіться, навіть Рено представив свій новітній електричний кросовер під безглуздим назвою K-Ze. Вартість моделі не повинна буде перейти через межу в 20.000 євро, що передбачає можливість покупки даного кросовера не тільки багатими людьми з платиновими картами Visa або MastеrCard, але і цілком пересічними громадянами найбільш розвинених європейських країн, якщо вони підтягнуть пояси і накопичують необхідну суму.

Таким чином, Рено продовжує торувати раніше протоптану доріжку в «світлий світ електричного майбутнього», йдучи слідом за новим Kia e-Niro або трохи більш дорогою моделлю BMW i3.

Топ-5 електрокарів з Парижа: підбірка

Саме цей стрімко розвивається сегмент бюджетних електричних автомобілів повинен з кожним роком стає все доступніше і доступніше, в результаті замінивши стандартні автомобілі з ДВЗ. Принаймні, на це сподіваються ідеологи просування електрокарів.

Kia e-Niro

Топ-5 електрокарів з Парижа: підбірка

Ціна: 40.000 євро (3 млн рублів за поточним курсом)

Незважаючи на те, що Kia вже поставила кросовер Niro на виробничий потік, на Паризькій землі цей кросовер був показаний вперше. І неспроста – корейці розраховують почати продажі в Європі в кінці поточного року.

Топ-5 електрокарів з Парижа: підбірка

Акумулятор E-Niro доступний в двох розмірах. У 39,2 кВт⋅год варіанті автомобіль на ньому буде «проходити» близько 300 кілометрів. Збільшений акумулятор ємністю 64 кВт⋅год забезпечує дальність дії понад 400 кілометрів.

На зарядних станціях з можливістю експрес-зарядки до 80% заряду відновиться менш ніж за 1 годину.

Топ-5 електрокарів з Парижа: підбірка

Зовнішній вигляд нагадує Niro з двигуном внутрішнього згоряння. Тим не менш замість решітки у E-Niro встановлена суцільна фальшрешетка.

BMW i3

Топ-5 електрокарів з Парижа: підбірка

Вартість: від 37.550 євро

BMW i3 з акумуляторами на 120 А·год також стала скромною (приналежність до бюджетного сегменту), але важливою зіркою (знову ж, через досить бюджетного сегмента) на Паризькому автосалоні.

Топ-5 електрокарів з Парижа: підбірка

Головною особливістю моделі стало те, що BMW збільшила на ній батареї. В нових батареях на 120 ампер-годин можна зберегти до 42,2 кВт⋅год електроенергії. Це збільшує дальність руху на 30 відсотків – до 310 кілометрів. «Спортвариант» i3s зможе зберігати енергію для руху протягом 285 кілометрів. Попередні акумуляторні батареї випадають з програми.

Mercedes EQC

Топ-5 електрокарів з Парижа: підбірка

Вартість починається з 70.000 євро

З моделлю EQC Mercedes починає нову главу. До 2022 року Mercedes хоче обзавестися десятьма електричними моделями. Електричний позашляховик є першим масовим продуктом марки «EQ» (дві букви означають «Electric Intelligence»).

Візуально Mercedes EQC нагадує свого побратима по платформі – GLC. Таким чином, електрична новинка EQC продовжить збиратися на платформі моделі з ДВЗ. MB, звичайно, розробляє окрему архітектуру для електромобілів, але до її презентації поки далеко.

Топ-5 електрокарів з Парижа: підбірка

Тим не менш система приводу EQC є абсолютно новою і оснащена спеціально розробленої електричною трансмісією (eATS) з електромоторами на передній і задній осях. Таким чином, EQC отримує вигоду повнопривідної версії моделі без ускладнення конструкції.

Загальна потужність складає 300 кВт (408 к. с.). Максимальний крутний момент обох електромашин – 765 Нм. Відстань на одній зарядці, за даними NEDC, – 450 кілометрів. Час зарядки – від десяти до 80 відсотків залишкової потужності, за даними Mercedes, відповідає близько 40 хвилин.

Очікується, що EQC вийде на ринок на початку літа 2019 року.

Audi e-Tron

Топ-5 електрокарів з Парижа: підбірка

Вартість: від 80.000 євро

Audi показує свій перший електричний позашляховик: e-Tron. За розмірами e-Tron розташовується десь між Q5 і Q7, таким чином, в принципі, заповнює прогалину – брак моделі Q6.

Дивіться також: Все, що ви хочете знати про першому електричному позашляховику Audi E-Tron

Два його електродвигуна розвивають в загальній складності 300 кВт (408 к. с.) і до 660 Нм крутного моменту. Цього вистачить, щоб Audi e-Tron полетів за горизонт (до 100 км/год) менш ніж за шість секунд.

Топ-5 електрокарів з Парижа: підбірка

Під підлогою пасажирського салону встановлені накопичувальні елементи. Дальність дії Audi e-Tron в циклі WLTP повинна скласти більше 400 кілометрів. Audi вказує, що на далеких відстанях їх клієнти зможуть скористатися стандартом зарядки CSS (Combined Charging System) у так званих «колонках швидкої зарядки». Таким чином, через півгодини e-Тгоп повинен бути готовий до «наступного далекому етапу», а його власник за цей час відпочине і приведе себе в порядок.

Топ-5 електрокарів з Парижа: підбірка

Вже в кінці 2018 року до клієнтів приїдуть перші Audi e-Tron.