7 найважливіших речей, які повинен знати кожен автовласник

286

Ось найважливіші речі, які ви повинні знати про машинах.

Неважливо, молодий чи ви недосвідчений водій або автолюбитель з великим досвідом водіння. Є речі, які повинен знати кожен водій. Ось кілька з них.

 • 1. Як поміняти колесо на запаску

 • 7 найважливіших речей, які повинен знати кожен автовласник

  Рано чи пізно, у якийсь момент у вашому житті ви обов’язково зіткнетеся за кермом з проблемою – колесо вашого автомобіля пошкодиться. На жаль, сьогодні не багато автолюбителі знають, як змінювати пошкоджене колесо на запаску. І це не дивно. Особливо якщо врахувати, що багато автовиробників перестали оснащувати свої автомобілі повноцінним запасним колесом.

  Спочатку в автосвіті з’явилася мода на докатку замість повноцінної запаски. Тепер в деяких автомобілях взагалі немає запасного колеса. Так, у сучасному світі все стало простіше. Наприклад, якщо ви пошкодили колесо, ви можете викликати компанію, яка займається допомогою на дорозі. Але іноді буває простіше швидко поміняти шину самостійно. Помінявши самостійно колесо, ви будете більше себе поважати.

 • 2. Як прикурити автомобіль

 • 7 найважливіших речей, які повинен знати кожен автовласник

  У вас є в багажнику комплект проводів для прикурювання? Але наявність високовольтних проводів для прикурювання ще не означає, що ви знаєте, як правильно їх використовувати. На жаль, минули часи, коли, зупинивши на дорозі будь-яку машину, можна було без проблем попросити іншого автолюбителя прикурити свій автомобіль, чий акумулятор наказав довго жити.

  Сьогодні у вас більше шансів зустріти на дорозі водія, який навіть не знає, що таке комплект проводів для прикурювання. Тому кожен водій просто зобов’язаний знати, як це робиться, і, звичайно ж, на всякий пожежний випадок возити комплект високовольтних проводів в багажнику.

 • 3. Знати, що значитбыть безпечним водієм

 • 7 найважливіших речей, які повинен знати кожен автовласник

  Всі навколо говорять, що кожен автолюбитель за кермом повинен бути безпечним водієм. На жаль, не всі знають, що це таке. По-перше, щоб максимально збільшити свою безпеку і безпеку своїх пасажирів у машині, ви повинні неухильно дотримуватися всі Правила дорожнього руху. По-друге, ви повинні бути завжди гранично уважним за кермом і ні в якому разі не відволікатися.

  Особливо на повідомлення на своєму смартфоні. Здавалося б, куди простіше виконувати ці правила. Але чому тоді щодня відбуваються тисячі аварій по всій країні? Вся справа в тому, що насправді за кермом відволікаються на дрібниці величезна кількість автолюбителів. В першу чергу мова йде про недосвідчених молодих водіїв. Але, за даними дослідження, близько 27% досвідчених водіїв також часто відволікаються від дороги під час руху. Найчастіше виною всьому смартфон.

 • 4. Як боротися з поломкою машини

 • 7 найважливіших речей, які повинен знати кожен автовласник

  Незважаючи на свою репутацію, автомеханіки, як правило, чесні. Однак, щоб отримати найкращу пропозицію по ремонту, ви повинні порівняти кілька пропозицій щодо ремонту в різних сервісах або автомайстерень. На жаль, якщо ваша машина зламалася прямо посередині дороги, у вас два варіанти: викликати на місце автомеханіка, або відвезти машину на евакуаторі в сервіс.

  На жаль, в цьому положенні ви не зможете, швидше за все, вибрати, де найдешевше можна відремонтувати вашу машину. Ось чому так важливо трохи розбиратися в її пристрої. Адже це допоможе вам вирішити, що вигідніше зробити: викликати евакуатор, віддавши багато грошей, або все-таки викликати на місце поломки машини автомеханіка.

  Але в ідеалі, звичайно, коли власник автомобіля знає, як самостійно усунути дрібні дефекти. На жаль, з кожним роком таких водіїв стає все менше і менше. Сьогодні все частіше автолюбителі впадають в ступор, коли їх машина зламалася в дорозі.

 • 5. Як їздити в будь-яку погоду

 • 7 найважливіших речей, які повинен знати кожен автовласник

  Кожен водій зобов’язаний вміти їздити в будь-яку погоду. Так-так, навіть якщо ви живете в південних регіонах і знаєте, що таке справжня російська зима, тільки з роликів з YouTube, ви все одно зобов’язані вміти управляти автомобілем в будь-яких погодних умовах. Адже погода непередбачувана. Особливо в останні десятиліття, які пройшли під впливом глобального потепління на планеті, в результаті якого вже не раз навіть у пустелі валив сніг, а в північних регіонах взимку йшов дощ.

  Володіючи навичками водіння в будь-яких кліматичних умовах, ви маєте хороший шанс впоратися з усіма примхами природи, які можуть застати вас на дорозі. Так що пам’ятайте, що якщо ви тільки недавно сіли за кермо, але вже відчули впевненість, це ще не означає, що ви нарешті стали досвідченим водієм.

  Не забувайте: навчання управлінню автомобілем триває все життя. І чим більше ви будете набиратися досвіду, тим впевненіше та безпечніше ви будете почувати себе за кермом. До речі, це важливо не тільки для вас, але і для оточуючих.

 • 6. Ви повинні знати, що потрібно змінювати, а також що потрібно перевіряти в машині при плановому ТО

 • 7 найважливіших речей, які повинен знати кожен автовласник

  Деякі речі, щоб зробити їх в машині, коштують дуже дорого. На жаль, вартість послуг автомеханіків часто зашкалює. Але чи знаєте ви, що багато планові роботи з технічного обслуговування автомобіля можна зробити самостійно, заощадивши чималі гроші?

  Також кожен водій повинен знати, як перевірити тиск у шинах, глибину протектора в шинах, щітки склоочисників, рівень всіх рідин в машині і т. д. В тому числі ви не тільки повинні знати, як перевірити все вище перераховане, але й, бажано, як все змінити і виправити в разі необхідності.

 • 7. Вартість вашого автомобіля

 • 7 найважливіших речей, які повинен знати кожен автовласник

  Кожен автолюбитель повинен знати вартість своєї машини. Адже, зрештою, рано чи пізно ремонт вашого старого автомобіля може перевищити його вартість. У цьому випадку доцільніше буде продати старий автомобіль і придбати більш свіжий або новий. Також чітке розуміння ринкової вартості своєї машини допоможе вам знайти оптимальну страховку.

  Ми маємо на увазі поліс КАСКО, чия вартість у більшості випадків ґрунтується на певному відсотку від ринкової вартості машини. Звернувшись в страхову компанію з проханням розрахувати вартість поліса КАСКО і знаючи при цьому вартість своєї машини і приблизний відсоток, який бере страховик від вартості машини, ви зможете зрозуміти, чи справедлива ціна страховки.

  Адже якщо вам запропонували КАСКО за завищеною вартістю, то ви можете звернутися в іншу страхову компанію, яка, можливо, запропонує вам більш лояльні умови.