Bmw готує 5 series наступного покоління: нове зображення

22

Баварська компанія bmw налагодила виробництво 5 series ще в 1972 році. За минулі десятиліття модель встигла кілька разів змінити покоління. Випуск моделі актуальної сьомої генерації стартував у 2017-му. За підсумками минулого року на старосвітському ринку 5 series розійшовся тиражем в 59 814 примірників, що на 33% менше, ніж роком раніше. У поточному році негативна динаміка зберігається, так, за січень-серпень (більш свіжих даних поки немає) клієнти купили 37 024 примірника, що на 2,1% менше, ніж за перші вісім місяців 2020-го.

на фото: актуальна версія bmw 5 series

На даний момент в bmw вже займаються розробкою 5 series восьмого покоління. Раніше в мережі публікували шпигунські знімки прототипу новинки, який був захований за допомогою маскувальної плівки. Офіційної інформації про те, як буде виглядати новинка баварської марки, поки немає: компанія ще не опублікувала жодного тизера.

Це означає, що у художників поки що є можливість пофантазувати про те, який екстер’єр буде у bmw 5 series наступного покоління. Раніше ми вже публікували варіанти зовнішності новинки, в тому числі ті, які створив дизайнер kolesa.ru микита чуйко. Тепер свою версію на суд читачів пропонує художник іспанського видання motor.es.

Судячи зі свіжого рендеру, автомобілю залишать риси, впізнавані по минулим поколінням моделі. Седан, ймовірно, отримає головну оптику витягнутої форми, яка йде безпосередньо від фірмового “гриля” і заходить на передні крила. Решітка радіатора у вигляді впізнаваних “нирок «невелика (в порівнянні з величезними» ніздрями” у деяких інших моделей бренду, наприклад, bmw ix).

на фото: салон актуальної версії bmw 5 series

В профіль у bmw 5 series нового покоління видно втоплені в дверні панелі ручки і колісні диски великого діаметру. Зображення корми поки немає, але передбачається, що у моделі буде інше місце для розташування автономера, крім того, зміни чекають і задню оптику, а ще змінить положення ліхтар, що сповіщає про рух заднім ходом.

У салоні новинки також буде кілька змін, у тому числі інший вигнутий екран, який являє собою віртуальну «приборку». Ще автомобіль отримає розширений список різних помічників водієві, так що у автомобіля буде так званий «автопілот» третього рівня.

рендер bmw 5 series нового покоління

За попередніми даними, bmw в ході підготовки моторної гами для 5 series нового покоління зробить ставку на електрифікацію. У лінійці будуть силові установки mhev, в основі яких виявляться чотирьох – і шестициліндрові бензинові і дизельні двигуни; крім того, у моделі будуть підключаються гібриди.

Очікується, що офіційна прем’єра bmw 5 series нового покоління пройде в 2023 році, а у продажу на європейському ринку автомобіль з’явиться в 2024-му. Актуальний седан на сьогоднішній день можна купити і в росії: ціна моделі стартує з позначки 4,25 млн рублів.