Екс-глава автовазу допоміг узбецькому автопрому випустити цілий … Фільм

13

За сценарієм сюди приїжджає група місцевих блогерів, для яких проводять екскурсію по цехах, годують в їдальні, потім показують головне досягнення — шведа бо андерссона. У кадрі чарівна чистота, стримане сяйво сходу, кишлачники в тюбетейках розбавлені людьми з англійською мовою, видно цехи і дороге обладнання, миготять робітники, залишені на підхваті у роботів, добротні начальники втягують животи, намагаючись поєднати обов’язкову в цих місцях солідність з європейською підтягнутістю.

І над усім цим великий бо. Видно, що він вже вник, освоївся, взяв у руки. Йому є що показати курчатам, що зображують місцевих інфлюенсерів і журналістів, він готовий до діалогу і, найважливіше, відтепер відкритий не тільки сам бо, а й завод.

Минулий фільм з бо андерссоном «російська робота ” був безрадісним, з заводськими бараками автовазу, снігом, холодом і застереженням не сподіватися на результат. Нинішній фільм сонячний, теплий і обнадійливий неминучою удачею.

Колишня стрічка підводила підсумок двох років роботи на посаді тольяттинського керівника і констатував правоту поета іллі кормильцева: «тут мірилом роботи вважають втому». Сьогоднішній фільм показав променисті зміни, що відбулися за один місяць в незрозумілому узбекистані і силу шведського менеджменту, обіцяючи більш істотний результат, ніж втома.

Втім, ви можете все побачити своїми очима і навіть оцінити революційні успіхи узбецьких партнерів. Якщо, звичайно, зрозумієте, про що мова…