Ілон Маск: нові родстери Tesla зможуть літати за допомогою ракетних міні-двигунів

229

Черговий твіт голови «Тесла» про новий Tesla Roadster залишив фанатів в замішанні

Виконавчий директор Tesla Ілон Маск зробив нове сміливе (читайте – популістське) заяву про те, що Tesla Roadster наступного покоління зможе як максимум літати і як мінімум парити. Ні, ваші очі вас не обдурили, він дійсно залишив таке повідомлення в Твіттері:

Ілон Маск: нові родстери Tesla зможуть літати за допомогою ракетних міні-двигунів

В середині 2018 року підприємець стверджував, що, коли родстер надійде в продаж, він буде доступний з додатковим «пакетом Space X», який поставляється в комплекті з ракетними двигунами. Спочатку Маск пояснив, що це допоможе в прискоренні автомобіля, набору максимальної швидкості, гальмуванні і поворотах, але тепер інша історія – він стверджує, що ці міні-двигуни також дозволять електричному гіперкару літати і літати.

Відповідаючи на твіт, що зображає ширяючий DeLorean з фільму «Back to the Future», Маск сказав, що новий родстер може отримати аналогічну функцію. На питання від популярного IT-браузера Маркуса Браунлі, жартує голова Тесла чи ні, останній зазначив, що він дуже серйозно ставиться до створення ширяючого гіперкара.

«Буде використовуватися система холодного газового двигуна SpaceX з повітрям надвисокого тиску в композитному посудині під тиском замість 2 задніх сидінь», – запевнив Маск свою аудиторію.

Ілон Маск: нові родстери Tesla зможуть літати за допомогою ракетних міні-двигунів

Звучить шалено і просто смішно, але фанати, схоже, навіть не сумніваються в тому, що Гуру говорить серйозно. З одного боку, ми розуміємо, що подібна система може бути створена не лише гіпотетично, але і реалізована практично. Інше питання полягає в тому, буде вона застосовуватися у серії (що дуже малоймовірно) або її зроблять виключно заПоради піар-кампанії (до чого ми схиляємося), адже така система повинна бути непомірно дорогий і, ймовірно, не продавалася б у дуже невеликих кількостях. Та й яка її практична користь? Незрозуміло…

Дивіться також: Дійсно, крутний момент родстера Tesla становить 10000 Нм

Втім, зрозуміло інше, Маск, незважаючи на свої реальні заслуги і успіх, любить пустити пил в очі з будь-якого приводу. Одним з останніх спірних твітів стало повідомлення про те, що гальмівні колодки на Tesla міняти не потрібно. Красиві і безапеляційні слова виявилися міфом заПоради піару, це було доведено у нашому наступному матеріалі: В електричних автомобілях не потрібно міняти гальмівні колодки: правда чи міф?

Ілон Маск: нові родстери Tesla зможуть літати за допомогою ракетних міні-двигунів

Але навіть без ракетних двигунів новий родстер Tesla вже обіцяє стати чимось особливим і цікавим. Тесла стверджує, що завдяки своїм потужним електромоторів і акумуляторної батареї потужністю 200 кВт / год родстер, як повідомляється, готовий проїхати понад 1.000 км на одному заряді і зможе розганятися до 100 км/год за якісь 1,9 секунди, а його максимальна швидкість складе близько 402 км/ч, майже як у Bugatti Chiron!