Загадкові події в приватному дворі: як чоловік з’ясував, хто псує його автомобіль,і при чому тут дитячий сад?

51

У вересні цього року в рввс звернувся житель приватного сектора одного з мікрорайонів ліди. Він повідомив, що, повернувшись з роботи, застав на своїй прибудинковій ділянці сторонніх дітей. Як виявилося, чоловік вже кілька тижнів помічав, що речі в його дворі розкидані, знаходяться не на своїх місцях. Крім того, хтось зіпсував його авто.

Як повідомили в інспекції у справах неповнолітніх лідського рввс, за тиждень до звернення в міліцію чоловік виявив, що вітрове скло його автомобіля ваз пошкоджено, а на капоті є плями фарби, нанесені аерозольним балончиком.

Тоді в правоохоронні органи власник авто не став звертатися, пише онлайнер. За допомогою сусідки чоловік затримав у своєму гаражі двох хлопчиків семи і дев’яти років.

«оглянувши своє майно, господар виявив розбитим скло в окремо стоїть в гаражі кришці багажника автомашини, а також відсутність ключів від автомобілів ваз і audi. При бесіді старший хлопчик пояснив, що відвідував двір не вперше, він же розбив скло, а також викрав зв’язки ключів від автомашин. На питання, навіщо йому потрібні ключі, він не зміг дати зрозумілої відповіді», – розповіли в ідн.

Співробітниками інспекції у справах неповнолітніх встановлені ще двоє хлопців у віці до 10 років, які за пропозицією малолітнього героя цієї історії раніше приходили у двір, вважаючи його покинутим, забиралися в гараж через вікно, балувалися. Серед них були не тільки школяр, а й вихованець дитячого садка.

” в даний час лідським рввс проводиться перевірка за даним фактом, але вже можна сказати, що дії одного з хлопчиків будуть кваліфіковані як пошкодження майна і розкрадання, – відзначили в ідн. – найбільше в цій історії дивує і навіть лякає той факт, що діти в такому віці гуляли не на дитячих майданчиках під наглядом батьків, а відвідували чужий двір одні».